Strona główna » Aktualności » R22 - czyli sposób na posezonową nudę!

R22 - czyli sposób na posezonową nudę!

Data publikacji: 01-06-2017 10:30Już dziś (1 czerwca) rusza sprzedaż nowego numeru magazynu „R22” - pozycji obowiązkowej dla każdego Wiślaka! Nieważne, czy wychodzisz właśnie z pracy, czy uczysz się na trudny egzamin. Nieistotne, czy wybierasz się nad morze, w góry, czy właśnie wsiadasz do pociągu. Gdziekolwiek idziesz, weź ze sobą trzeci numer „R22”! Z nim niestraszna wakacyjna nuda!


Sezon 2016/2017 dobiega końca! Wielu zastanawia się pewnie, jak żyć bez meczów Wisły Kraków. Odpowiedź jest prosta - wystarczy kupić nowy numer magazynu. Znajdziecie w nim wiele ekskluzywnych materiałów prosto z wiślackiej szatni, informacje dotyczące Akademii Piłkarskiej i Towarzystwa Sportowego, a także kilka spostrzeżeń okiem kibica!

Spora dawka sportowych treści               

Wraz z Marzeną Sarapatą i Damianem Dukatem (prezesem i wiceprezesem Wisły Kraków) spróbujemy podsumować sezon w wykonaniu Wiślaków i dowiemy się, jakie plany na nową edycję rozgrywek ma zarząd oraz jak wygląda współpraca wiślackiego „duetu”.

Arkadiusz Głowacki zdradzi, jak odnalazł się w nowej rzeczywistości. Tomasz Musiał opowie o tym, czy trudno być synem legendy Białej Gwiazdy. Hugo Vidémont przedstawi nam wybrankę swojego serca - Stephanie Pereirę. Do tego spróbujemy wyjaśnić fenomen Kiko Ramíreza, a wraz z Wojciechem Żuchowiczem zastanowimy się, czy młody polski piłkarz chce profesjonalnie się prowadzić.

Szott-Hejmej projektantką mody?

Nie zabraknie relacji z Family Cup, ani kilku słów na temat Akademii Arkadiusza Głowackiego. Agnieszka Szott-Hejmej przybliży nam, dlaczego po zakończeniu kariery chce zostać… projektantką mody. Ale to nie wszystko! Podsumujemy też sezon w wykonaniu kibiców, zapytamy dla jakich chwil żyją Ultrasi, a także poznamy świat skautingu.

Wszystko to w stałej cenie 8 zł! To chyba niewiele, jak na tak obszerną wakacyjną lekturę?

Trzeci numer naszego kwartalnika możecie nabywać od czwartku (1 czerwca) w Wiślackim Świecie, w punktach sprzedażowych podczas meczu z Bruk-Betem Termalicą (niedziela - 4 czerwca - 20.30), a także za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.

„R22” - Twoje wiślakcie źródło!

Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony