Strona główna » Aktualności » Rado: Byłem bardzo zaskoczony

Rado: Byłem bardzo zaskoczony

Data publikacji: 08-08-2010 23:43W meczu przeciwko Arce Gdynia debiut w pierwszej drużynie Białej Gwiazdy zaliczył pomocnik Młodej Wisły, Kamil Rado.

Fot. Maks Michalczak Fot. Maks Michalczak

Po meczu Kamil niechętnie chciał oceniać swój występ. „Mógł być lepszy i wydaje mu się, ze miał dobry początek” – powiedział tylko.

Wielu kibiców było zaskoczonych składem, w jakim wystąpiła Biała Gwiazda w pierwszym meczu w nowym sezonie, zwłaszcza jeśli chodzi o zawodnika Młodej Ekstraklasy. O tym, że zagra przeciwko Arce Gdynia, Kamil Rado dowiedział się przed spotkaniem. „Dzisiaj się dowiedziałem, że zagram w pierwszym składzie. Byłem bardzo zaskoczony” – opowiadał.

Przed smeczem trener Kulawik nie dawał młodemu zawodnikowi specjalnych rad. „Mówił, żebym spokojnie wyszedł na boisko i się nie denerwował, a koledzy z zespołu mi pomogą” – opisywał Kamil.

W 39. minucie Kamil Rado był bardzo blisko pokonania bramkarza Arki. Po meczu żałował, że nie udało się pokonać Witkowskiego. „Miałem jeden strzał, szkoda, że nie wpadł on do bramki” – zakończył Rado.

Marta Strączek
Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony