Strona główna » Aktualności » Rusza ostatnia część sprzedaży karnetów!

Rusza ostatnia część sprzedaży karnetów!

Data publikacji: 02-09-2014 16:05Piąta - ostatnia! część sprzedaży karnetów JESIEŃ 2014, po obniżonych cenach, ruszy od najbliższej środy, 3 września. Karnety będzie można kupować w Strefie Kibica oraz przez internet. Sprzedaż prowadzona jest w soboty i niedziele między 10.00 a 16.00 oraz w dni powszednie od 10.00 do 19.00.


KARNETY JESIEŃ 2014 TO:
• OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY!
 - cena pojedynczego meczu wchodzącego w skład karnetu jest znacznie niższa niż cena biletu na pojedynczy mecz
 - kupując karnet, unikasz kolejek w kasach w dniu meczu
 - posiadając karnet, masz gwarancję obejrzenia najważniejszych meczów Wisły Kraków

• BOGATA OFERTA ZNIŻEK!
Karnety ulgowe przysługują:
- kobietom
- dzieciom i młodzieży uczącej się
- studentom do 26. roku życia
- seniorom od 65. roku życia
Dzieci, młodzież ucząca się oraz studenci korzystający ze zniżki będą musieli okazać ważną legitymację zarówno przy zakupie karnetu, jak i przy wejściu na stadion. Zniżek nie można łączyć.
Dowiedz się więcej o zniżkach obowiązujących na stadionie Wisły

• ZNIŻKA LOJALNOŚCIOWA
Tak jak w poprzednich latach klub przygotował specjalną zniżkę dla osób, które stale kupują karnet na stadion przy Reymonta 22. Tym kibicom, którzy posiadali karnet Wiosna 2014, a zdecydują się na zakup karnetu Jesień 2014, przysługuje dodatkowa zniżka lojalnościowa. Zniżka ulgowa oraz zniżka lojalnościowa sumują się!
Dowiedz się więcej o zniżkach obowiązujących na stadionie Wisły

• KARNETY NA SEKTOR RODZINNY!
Bez zmian pozostaje również propozycja dla rodzin, dla których przeznaczony jest liczący blisko 2000 miejsc sektor rodzinny, znajdujący się w narożniku stadionu na trybunie F. Z karnetu na sektor rodzinny może korzystać opiekun z dzieckiem do 13. roku życia. Na jednego opiekuna może przypadać maksymalnie dwoje dzieci, które również będą miały do dyspozycji swoje miejsca siedzące. Jeżeli opiekunem jest osoba mająca uprawnienia do zniżki, to wtedy można zakupić karnet ulgowy. Karnet na sektor rodzinny dla dziecka do 13. roku życia, obejmujący 6 spotkań przy Reymonta 22, to tylko 6 zł! Uwaga: sprzedaż karnetów na sektor rodzinny prowadzona jest wyłącznie w Strefie Kibica!
Dowiedz się więcej o sektorze rodzinnym

• BEZPŁATNE WEJŚCIE NA WISŁĘ DLA NAJMŁODSZYCH!
Na wszystkie trybuny bezpłatnie mogą wejść dzieci do 6. roku życia. Dzieci będą mogły dostać się na stadion wraz z opiekunem posiadającym ważny karnet lub bilet. Na jednego opiekuna może przypadać maksymalnie dwoje dzieci, które będą siedziały na kolanach opiekuna.

• OFERTA DLA FIRM

Aby przystąpić do programu dla firm, wystarczy wykupić minimum 30 voucherów, które pracownicy będą mogli wymienić w Strefie Kibica na karnety Jesień 2014. Przedsiębiorstwo musi posiadać osobowość prawną. Voucher w ofercie dla firm ma specjalną, niższą cenę. Więcej informacji można uzyskać, pisząc na adres e-mail: firma@wisla.krakow.pl.

• KARNETY VIP
Na nadchodzącą rundę przygotowano również ofertę dla najbardziej wymagających kibiców. Szczegóły oferty znajdują się TUTAJ.
Kontakt z działem sprzedaży VIP:   
Paulina Trojnarska   
tel.: +48 665 810 779   
e-mail: paulina.trojnarska@wisla.krakow.pl   

WAŻNE INFORMACJE:

- do zakupu karnetu niezbędne jest posiadanie aktualnej Karty Kibica. Dowiedz się więcej o Kartach Kibica
- już od pierwszego dnia sprzedaży będzie można zarówno zakupić karnet na dotychczasowe miejsce, jak i wybrać swoje nowe miejsce na stadionie - w obu przypadkach obowiązuje zniżka lojalnościowa
- realizacja vocherów będzie możliwa od soboty 2 sierpnia 2014 roku
- ze sprzedaży karnetów wyłączone są sektory B, E11, E16, E21, E26, F11, F12, F24, G2, G3, H11 oraz H21
- Wisła Kraków przeprasza kibiców, którzy posiadali karnety na sektory obecnie wyłączone ze sprzedaży. Zapraszamy do wyboru innych miejsc w doskonałych cenach. Zniżka lojalnościowa dla fanów, którzy posiadali miejsca na tych sektorach, zostaje utrzymana. 

Cennik karnetów Jesień 2014:W tym miejscu można sprawdzić na mapie, gdzie znajdują się poszczególne sektory.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony