Strona główna » Aktualności » Rusza sprzedaż biletów na mecz z Jagiellonią!

Rusza sprzedaż biletów na mecz z Jagiellonią!

Data publikacji: 27-11-2018 09:47Grudzień piłkarze Wisły rozpoczną z wysokiego C - od starcia z białostocką Jagiellonią. Domowe spotkanie z ekipą z Podlasia odbędzie się 8 grudnia o godzinie 20.30, a sprzedaż wejściówek upoważniających do uczestnictwa w tym meczu ruszy we wtorek 27 listopada o godzinie 11.00. Piłkarze Białej Gwiazdy zasługują na Wasze wsparcie, pokażcie, że #CałaWisłaZawszeRazem!


Odpowiadając na głosy naszych kibiców, postanowiliśmy sklasyfikować ten mecz w kategorii TOP. Ceny biletów zaczynają się już od 30 zł.

 
Bilety na grudniowe starcie z Jagiellonią Białystok można nabywać od wtorku 27 listopada od godziny 11.00 w Strefie Kibica oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl i Kafeterii MyBenefit. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.
 
UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków Karta Kibica NIE JEST wymagana, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł! Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL. 
 
Posiadanie nowej Karty Kibica przynosi jednak kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej! Więcej informacji o Karcie Kibica znajdziesz TUTAJ.
 
 

Cennik biletów dla posiadaczy Kart Kibica na mecz z Jagiellonią Białystok w sezonie 2018/2019:

 
Cennik biletów na mecz z Jagiellonią Białystok w sezonie 2018/2019 dla kibiców nie posiadających Kart Kibica:
 
 
Cennik biletów na mecz z Jagiellonią Białystok w sezonie 2018/2019 - Sektor Szkolny:

 
Przypominamy o specjalnej ofercie biletowej skierowanej do weteranów i weteranów poszkodowanych, którzy za wejściówkę na sektor A11 zapłacą jedynie 5 zł. Liczba biletów jest ograniczona! 
 
Pakiet grudniowy w Strefie Kibica można zakupić: 
 - w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00
 - w dniu meczu z Jagiellonią Białystok (8 grudnia) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu
 
Uwaga! Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (8 grudnia) o godzinie 21.00. 
 
Zapraszamy!
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


do góry strony