Strona główna » Aktualności » Rusza sprzedaż biletów na mecz z Piastem Gliwice

Rusza sprzedaż biletów na mecz z Piastem Gliwice

Data publikacji: 04-09-2017 15:21Koniec laby! Dzieci wracają do szkoły, a piłkarze Wisły Kraków na ligowe murawy. Po przerwie reprezentacyjnej Biała Gwiazda podejmie drużynę Piasta Gliwice! Sprzedaż biletów na ten mecz rusza już w poniedziałek (4 września) od godziny 11.00 


W poprzednim sezonie krakowianie dwukrotnie mierzyli się z Piastunkami i dwukrotnie to właśnie Wisła sięgała po trzy oczka. Warto dodać, że za każdym razem piłkarze z R22 przesądzali o losach rywalizacji w ostatnich minutach spotkania! Emocji więc nie brakowało i mamy nadzieję, że podobnie będzie także i 16 września! 
 
Bilety na mecz z Piastem Gliwice można kupować od 4 września (poniedziałek) w Strefie Kibica (od godziny 11.00) oraz za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.
 
Do zakupu biletu w Strefie Kibica NIE JEST wymagana Karta Kibica. Wejściówki na mecze przy R22 można zakupić podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL. Posiadanie nowej Karty Kibica przynosi jednak kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej!
 
Karta Kibica, nowa lub stara, jest niezbędna do zakupu biletu poprzez stronę internetową.
 
Cennik biletów na mecz z Piastem Gliwice w rundzie jesiennej Ekstraklasy 2017/18:
 
 
Wejściówki na spotkanie z Piastem Gliwice w Strefie Kibica można zakupić: 
- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00
- w dniu meczu (16 września) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu.
  
Uwaga! Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (16 września) o godzinie 14.30.
 
5% zwrotu za zakup wejściówki
 
Każdy posiadacz nowej Karty Kibica z funkcją cashback może skorzystać z 5-procentowego zwrotu wartości biletu na swoje konto cashback. Więcej szczegółów na temat nowej Karty Kibica z funkcją cashback można znaleźć TUTAJ.
 
Zniżki
 
Wejściówkę ze zniżką mogą kupić: 
- kobiety
- dzieci i młodzież ucząca się 
- studenci do ukończenia 26. roku życia 
- seniorzy od 65. roku życia.
Dzieci i młodzież ucząca się oraz studenci zobowiązani są do przedstawienia legitymacji upoważniającej do zakupu biletu ze zniżką zarówno w kasie, jak i w momencie wejścia na stadion.
 
Wejściówki w MyBenefit
 
Bilety na mecze Białej Gwiazdy można również zakupić w kafeterii MyBenefit (więcej informacji można znaleźć TUTAJ).
 
Sektor Szkolny
 
Młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych zapraszamy do Sektora Szkolnego (więcej informacji dostępnych jest TUTAJ).
 
Sektor Rodzinny Słoneczna Tłocznia
 
Z biletu na Sektor Rodzinny Słoneczna Tłocznia mogą skorzystać opiekunowie z dziećmi do 13. roku życia. Jeden kibic może zabrać ze sobą maksymalnie dwóch młodych sympatyków Białej Gwiazdy. Jeżeli opiekun posiada prawo do zniżki, może zakupić bilet ulgowy. Szczegółowe informacje o Sektorze Rodzinnym Słoneczna Tłocznia znajdują się TUTAJ.
 
UWAGA! Nie odebrałeś jeszcze wiślackiego planu lekcji? Nic straconego! 16 września koniecznie odwiedź Sektor Rodzinny Słoneczna Tłocznia! 
 
KKR
 
Wisła, jako jedyny krakowski klub, dołączyła do programu Krakowskiej Karty Rodzinnej. Rodziny, które posiadają tę kartę, będą mogły kupić bilety w cenach preferencyjnych przewidzianych projektem (więcej informacji można znaleźć TUTAJ).
 
Darmowe wejście dla najmłodszych
 
Na wszystkie trybuny bezpłatnie mogą wejść dzieci do 6. roku życia wraz z opiekunem posiadającym ważny bilet na spotkanie. Jeden opiekun może przyprowadzić ze sobą maksymalnie dwójkę najmłodszych kibiców, którzy będą siedzieć z nim na jednym miejscu.
 
Pierwsze wejście
 
Kibice, którzy po raz pierwszy zobaczą na żywo spotkanie z udziałem Wiślaków nadal mają szansę nabyć bilet jedynie za 5 zł (w przypadku meczów TOP 15 zł). 
 
SPECJALNA PROMOCJA!
 
Dodatkowo dla osób, które zakupiły bilety na mecz derbowy na trybunę C, przygotowaliśmy specjalną promocję - 50% zniżki na wejściówkę na starcie z Piastem (bilet kategorii 2.). 
 
Natomiast na karnetowiczów, którzy zasiadają na sektorze C czeka szalik oraz bilet za złotówkę. Weź znajomego (lub znajomą) i pokaż mu, że kibicowanie Wiśle to naprawdę coś wyjątkowego! 
 
UWAGA! Odbiór szalików i voucherów jest możliwy tylko w kasach (osobiście) do dnia meczu z Piastem. Promocja obejmuje tylko starcie z Piastem Gliwica (16 września). Kupując bilet on-line zniżkę należy zaznaczyć ręcznie. 
 
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
 

 do góry strony