Strona główna » Aktualności » Rusza sprzedaż biletów na pierwszy mecz sezonu przy R22!

Rusza sprzedaż biletów na pierwszy mecz sezonu przy R22!

Data publikacji: 11-07-2017 10:33Koniec nudy! Czas powrócić do ligowej rzeczywistości! W tym roku piłkarze mieli wyjątkowo krótkie wakacje, ale wszyscy Wiślacy podkreślają, że zdążyli wypocząć i są głodni gry. Wierzymy, że Wy również stęskniliście się za emocjami przy R22! Pierwsza okazja do zobaczenia na żywo swoich ulubieńców już 21 lipca (w piątek) o 20.30! Przekonaj się, że naprawdę wróciliśmy silniejsi!


Biała Gwiazda spotkała się z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza całkiem niedawno, bo w ostatniej kolejce sezonu 2016/2017. Wówczas lepsi okazali się goście, którzy zwyciężyli przy Reymonta 2:1. To pierwsza porażka Wisły w starciu z tym zespołem. Czas wziąć rewanż i pokazać, że był to tylko wypadek przy pracy!
 
Bilety na mecz z Bruk-Betem Termalicą można kupować od 12 lipca (środa) w Strefie Kibica (od godziny 11.00) oraz za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.
 
Do zakupu biletu w Strefie Kibica NIE JEST wymagana Karta Kibica. Wejściówki na mecze przy R22 można zakupić podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL. Posiadanie nowej Karty Kibica przynosi jednak kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej!
 
Karta Kibica, nowa lub stara, jest niezbędna do zakupu biletu poprzez stronę internetową.
 
Cennik biletów na mecz z Bruk-Betem Termalicą w rundzie jesiennej Ekstraklasy 2017/18:
 
 
Wejściówki na spotkanie z Bruk-Betem Termalicą w Strefie Kibica można zakupić: 
- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00
- w dniu meczu (21 lipca) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu.
  
Uwaga! Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (21 lipca) o godzinie 14.30.
 
5% zwrotu za zakup wejściówki
 
Każdy posiadacz nowej Karty Kibica z funkcją cashback może skorzystać z 5-procentowego zwrotu wartości biletu na swoje konto cashback. Więcej szczegółów na temat nowej Karty Kibica z funkcją cashback można znaleźć TUTAJ.
 
Zniżki
 
Wejściówkę ze zniżką mogą kupić: 
- kobiety
- dzieci i młodzież ucząca się 
- studenci do ukończenia 26. roku życia 
- seniorzy od 65. roku życia.
Dzieci i młodzież ucząca się oraz studenci zobowiązani są do przedstawienia legitymacji upoważniającej do zakupu biletu ze zniżką zarówno w kasie, jak i w momencie wejścia na stadion.
 
Wejściówki w MyBenefit
 
Bilety na mecze Białej Gwiazdy można również zakupić w kafeterii MyBenefit (więcej informacji można znaleźć TUTAJ).
 
Sektor Szkolny
 
Młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych zapraszamy do Sektora Szkolnego (więcej informacji dostępnych jest TUTAJ).
 
Sektor Rodzinny Słoneczna Tłocznia
 
Z biletu na Sektor Rodzinny Słoneczna Tłocznia mogą skorzystać opiekunowie z dziećmi do 13. roku życia. Jeden kibic może zabrać ze sobą maksymalnie dwóch młodych sympatyków Białej Gwiazdy. Jeżeli opiekun posiada prawo do zniżki, może zakupić bilet ulgowy. Szczegółowe informacje o Sektorze Rodzinnym Słoneczna Tłocznia znajdują się TUTAJ.
 
KKR
 
Wisła, jako jedyny krakowski klub, dołączyła do programu Krakowskiej Karty Rodzinnej. Rodziny, które posiadają tę kartę, będą mogły kupić bilety w cenach preferencyjnych przewidzianych projektem (więcej informacji można znaleźć TUTAJ).
 
Darmowe wejście dla najmłodszych
 
Na wszystkie trybuny bezpłatnie mogą wejść dzieci do 6. roku życia wraz z opiekunem posiadającym ważny bilet na spotkanie. Jeden opiekun może przyprowadzić ze sobą maksymalnie dwójkę najmłodszych kibiców, którzy będą siedzieć z nim na jednym miejscu.
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


do góry strony