Strona główna » Aktualności » Rusza sprzedaż karnetów VIP na rundę wiosenną sezonu 2018/2019

Rusza sprzedaż karnetów VIP na rundę wiosenną sezonu 2018/2019

Data publikacji: 22-01-2019 19:06Wracamy po przerwie i startujemy ze sprzedażą karnetów VIP na rundę wiosenną 2019! Dzięki przywróceniu Wiśle licencji na grę w Lotto Ekstraklasie, możemy zaprosić Państwa po abonamenty do Strefy Max-Fliz VIP Gold i Tyskie VIP Silver! Kup karnet na eventim.pl i miej swój udział w odbudowie #prawdziwejWisły!


Do Krakowa w wiosennej rundzie zasadniczej zawitają: Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin, Cracovia, Legia Warszawa oraz Piast Gliwice. To jednak nie koniec wrażeń przy R22 w trwającym sezonie, bowiem karnet obejmuje także spotkania w ramach rundy finałowej. Rywali Białej Gwiazdy poznamy na początku kwietnia. 

Cennik karnetów VIP na mecze Wisły w rundzie wiosennej Lotto Ekstraklasy sezonu 2018/2019:


 
Kupując karnet VIP na rundę wiosenną można zyskać nawet 10% zniżki! 
 
 

  Wybierz swój karnet na eventim.pl

W centralnej części zachodniej trybuny znajduje się strefa Max-Fliz VIP Gold. Jest to elegancko urządzona przestrzeń z dostępem do cateringu, z której goście mogą korzystać już od 2 godzin przed meczem. Na kibiców, którzy wybiorą się na mecz do tej strefy czeka wygodny fotel ze znakomitą widocznością na murawę oraz dodatkowe atrakcje, takie jak konkursy z nagrodami, czy możliwość spotkania z piłkarzami Białej Gwiazdy po meczu. Strefa Gold to także doskonałe miejsce na spotkania biznesowe. Więcej informacji o strefie Max-Fliz VIP Gold znajdą Państwo TUTAJ.
 
Strefa Tyskie VIP Silver znajduje się w sąsiedztwie strefy Gold. Goście korzystający z tej przestrzeni mają zapewniony wygodny fotel i dobrą widoczność na sytuację na boisku. W cenie biletu gwarantowane jest ciepłe danie do wyboru oraz dowolny napój. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń i dedykowana Strefa Rozrywki Tyskie dodają temu miejscu wyjątkowego klimatu. Dodatkowe informacje na temat strefy Tyskie VIP Silver znajdą Państwo TUTAJ.
 
 Godziny funkcjonowania Działu Sprzedaży VIP:
- poniedziałek-piątek: od 9.00 do 17.00 na I piętrze nad Strefą Kibica;
- w środę 23 stycznia sprzedaż stacjonarna odbywać się w będzie w godzinach od 11.00 do 17.00
 
Więcej informacji o Strefie i karnetach VIP:
tel.: +48 789 406 372
e-mail: vip@wisla.krakow.pl
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
 


do góry strony