Strona główna » Aktualności » Rymarczyk&Słowik Estates Partnerem Wisły Kraków!

Rymarczyk&Słowik Estates Partnerem Wisły Kraków!

Data publikacji: 20-07-2017 20:40Kolejna uznana marka dołączyła do Wiślackiej Rodziny. Tym razem w nasze progi zawitała firma Rymarczyk&Słowik Estates! Witamy na R22! 


Rymarczyk&Słowik Estates to firma, którą tworzy doświadczony i energiczny zespół, świadczący kompleksowe usługi z zakresu obrotu nieruchomościami - począwszy od szczegółowej analizy potrzeb, poprzez profesjonalne doradztwo i prowadzenie negocjacji, aż po finalizację transakcji.
 
Sportowcy z powołania
 
Właściciele marki stawiają na profesjonalizm oraz podkreślają, że przede wszystkim spełniają marzenia i każdego traktują indywidualnie.
 
Warto zaznaczyć, że współwłaściciele firmy są ogromnymi fanami sportu. Daniel Słowik, jeden z założycieli marki nadal jest aktywnym zawodnikiem koszykówki, a pierwsze kroki stawiał w Wiśle Kraków jako piłkarz i właśnie - jak przyznaje - to zamiłowanie do futbolu dojrzewa w nim do dziś. 
 
Zresztą Marzena Sarapata, prezes Wisły Kraków, od razu zwróciła uwagę na ten fakt. „Od początku widziałam, że to ludzie kompetentni i zafascynowani piłką nożną, a także ogólnie innymi dyscyplinami. Liczę, że ich doświadczenie i wiedza połączone właśnie z tą miłością do sportu przyniosą wiele pozytywnych efektów” - chwali nowego Partnera prezes klubu.  
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


do góry strony