Strona główna » Aktualności » Sarapata: Potężny i stabilny krok w budowaniu wielkiej Wisły

Sarapata: Potężny i stabilny krok w budowaniu wielkiej Wisły

Data publikacji: 11-01-2018 17:35„Dzisiejsza konferencja to uroczysta chwila dla Wisły Kraków. W imieniu swoim i wiceprezesa Damiana Dukata bardzo dziękuje firmie LV Bet Zakłady Bukmacherskie, która prężnie rozwija się na rynku bukmacherskim. Jestem jej wdzięczna przede wszystkim za zaufanie oraz wiarę w sportowy sukces Wisły Kraków. O wiele łatwiej jest budować klub, mając za partnera markę, która ma pasję do sportu i świeże pomysły” - mówiła Prezes Wisły Kraków Marzena Sarapata na specjalnej konferencji zorganizowanej z okazji podpisania nowej umowy z firmą LV Bet Zakłady Bukmacherskie.
Fot. Przemek Marczewski Fot. Przemek Marczewski

„Nasz sponsor deklaruje zwiększenie zaangażowania oraz rozbudowę współpracy o kolejne dedykowane Białej Gwieździe projekty. Ale co pewnie dla wielu kibiców najważniejsze, porozumienie wchodzące w życie 1 lipca 2018 roku gwarantuje Wiśle wpływy na dużo wyższym poziomie niż obecnie. Niezależnie od tego umowa jest progresywna i przewiduje bonusy za sukcesy sportowe” - kontynuowała pani Prezes.
 
Korzyści dla obu stron
 
„Potwierdza to, jak dużą wagę przykłada LV Bet do współpracy z naszym klubem. Podpisanie pierwszego porozumienia pomiędzy Wisłą a sponsorem w maju zeszłego roku było ważnym krokiem w odbudowie wielkiej Wisły. Dziś stawiamy kolejny, który jest dużo potężniejszy i stabilniejszy. Taki, który ma dać obu stronom duże korzyści” - mówiła. 
 
Co spowodowało, że stało się to jeszcze przed końcem trwającego sezonu? „Współpraca układała się tak dobrze, że nie było na co czekać. Mówiąc poważnie, staramy się myśleć długofalowo i dbać o to, by drużyna miała poczucie bezpieczeństwa. Skierowaliśmy nasze działania najpierw na budowanie własnej wiarygodności, co doprowadziło podpisania pierwszej umowy z firmą LV Bet Zakłady Bukmacherskie, która pojawiła się na koszulkach Wisły. Współpraca wyglądała na tyle dobrze, że żadna ze stron nie chciała zmarnować tej szansy i rozpoczęliśmy negocjacje nowej umowy najwcześniej, jak to było możliwe” - zakończyła Prezes Białej Gwiazdy.
 
Krzysztof Pulak
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
 


do góry strony