Strona główna » Aktualności » Singlar odchodzi z Wisły

Singlar odchodzi z Wisły

Data publikacji: 31-08-2010 12:52Słowacki obrońca Peter Singlar rozwiązał dzisiaj kontrakt z Wisłą Kraków. Umowa zawodnika, która miała obowiązywać do czerwca 2011 roku, została rozwiązana za porozumieniem stron.

Fot. Grzegorz Czop/Archiwum Fot. Grzegorz Czop/Archiwum

Peter Singlar do Wisły przyszedł latem 2009 roku. W barwach Białej Gwiazdy rozegrał 28 meczów, w których zdobył jednego gola – w spotkaniu z Lechem Poznań i zaliczył dwie asysty.

Peter na pewno zagrałby o wiele meczów więcej, gdyby nie trapiące go kontuzje. Jednej z nich doznał w czasie meczu z Polonią Bytom w poprzednim sezonie. W związku z tym, że wcześniej został wykorzystany limit zmian, Singlar mimo kontuzji nie mógł zostać zmieniony. Piłkarz na własną prośbę pozostał wtedy na boisku do końca meczu. Taką postawę Singlara postanowił wyróżnić ówczesny trener Wisły, Maciej Skorża. „Wyrazy szacunku dla Petera, który na własną prośbę, mimo podejrzenia groźnej kontuzji, kontynuował grę do końca. Taka postawa zasługuje na najwyższe uznanie” – podkreślał wtedy szkoleniowiec Białej Gwiazdy.

W imieniu zarządu klubu dziękujemy Peterowi za grę w barwach Wisły Kraków i życzymy mu powodzenia w dalszej karierze.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony