Strona główna » Aktualności » „Sobol” kontuzjowany

„Sobol” kontuzjowany

Data publikacji: 29-09-2009 14:10Pechowo zakończył się wtorkowy trening dla pomocnika Wisły Kraków, Radosława Sobolewskiego.

Fot. Maks Michalczak Fot. Maks Michalczak

Pomocnik Białej Gwiazdy w trakcie jednego z ćwiczeń zrobił skręt ciała, przy którym poczuł ból w pachwinie. „Wyglądało to groźnie, ale mam nadzieję, że jednak nie będzie tak fatalnie” – mówił po treningu drugi trener Wisły, Rafał Janas. Radosław Sobolewski pojechał od razu z doktorem Jackiem Jurką na badanie USG, które wykaże, na ile poważny jest to uraz.

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z treningu

Również Piotr Brożek wcześniej zakończył trening. Piłkarz ma stłuczoną kostkę, ale jak zapewniał Rafał Janas, uraz nie powinien wykluczyć go z treningu w środę. Indywidualnie ćwiczył natomiast Andraż Kirm, który po meczu z Polonią Warszawa narzeka na stłuczone podbicie stopy.

Treningi indywidualne ma również Łukasz Garguła. „Takie większe obciążenie treningowe będzie miał w przyszłym tygodniu, kiedy będzie ta przerwa na kadrę. Będzie to najwyższy czas, kiedy będzie mógł robić więcej rzeczy” – powiedział Janas. Rafał Boguski natomiast do końca tego tygodnia będzie pracował z fizjoterapeutą drużyny, Filipem Piętą, a jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, za kilka dni dołączy do treningów razem z drużyną.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony