Strona główna » Aktualności » Sobolewski nowym kapitanem!

Sobolewski nowym kapitanem!

Data publikacji: 08-07-2010 14:01Punktualnie o 13:00 w hotelowej sali odpraw zebrała się drużyna Wisły, aby wybrać nowego kapitana. Został nim Radosław Sobolewski.

Fot. Maks Michalczak Fot. Maks Michalczak

Sobolewski zwyciężył niemalże jednogłośnie, jego zastępcami zostali: Paweł Brożek oraz Cleber. „Być kapitanem Wisły Kraków to wielki zaszczyt i nobilitacja, ale także obowiązek i odpowiedzialność” – powiedział Radosław Sobolewski chwilę po wyborach. „Sobol” zastąpi na tym stanowisku Arkadiusza Głowackiego. „Arek był wspaniałym kapitanem i na pewno ciężko go będzie zastąpić” – dodał.

To nie pierwszy raz, kiedy defensywny pomocnik Białej Gwiazdy będzie dowodził drużyną. „Byłem kapitanem drużyny Grodziska, a także okazjonalnie w Płocku” – stwierdził. To także nie pierwszy raz, kiedy jest kapitanem Wisły.„Byłem już kapitanem krakowskiej drużyny za trenera Petrescu” – przypomniał Sobolewski.

Kapitan drużyny powinien rozmawiać z mediami, a Radosław Sobolewski do tej pory starał się unikać dziennikarzy. Piłkarz stwierdził jednak: „Wiem, że kapitan powinien mieć kontakt z dziennikarzami, ale w moim przypadku ten kontakt będę starał się ograniczyć do minimum” – zakończył nowy sternik Wisły Kraków.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony