Strona główna » Aktualności » Startuje sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2018/2019!

Startuje sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2018/2019!

Data publikacji: 22-01-2019 16:58Drużyna z charakterem na dobre wróciła do treningów? Licencja odwieszona? To oznacza, że można rozpocząć wielką karnetową ofensywę! Pokażmy, że liczą się czyny, a nie słowa! Sprzedaż abonamentów właśnie wystartowała.


To jeszcze nie koniec walki o powrót #prawdziwejWisły na należne jej miejsce. Wprost przeciwnie! To dopiero początek. Białą Gwiazdę czeka w rundzie wiosennej i finałowej trudna przeprawa - ekipa Macieja Stolarczyka zmierzy się między innymi w hitowym starciu z Legią Warszawa, a także ponownie postara się pokazać, kto rządzi w Krakowie podczas emocjonujących Derbów. Wiślacy czekają na Twoje wsparcie! 

Ta drużyna zasługuje na pełne trybuny i nieustające wsparcie! Kibice w ostatnich miesiącach już wielokrotnie udowadniali, że nawet najtrudniejsze bariery da się pokonać. Nie ma rzeczy niemożliwych!

Kibice Białej Gwiazdy mogą przyglądać się na żywo poczynaniom zawodników Macieja Stolarczyka w nadchodzącej rundzie już od 210 zł (normalny) oraz 135 zł (ulgowy). Oznacza to, że będą mogli nabyć abonamenty z 10% zniżką.  

Pokaż piłkarzom Wisły, że mogą na Ciebie liczyć! Karnety wiosna 2019 (runda zasadnicza + finałowa) już są do nabycia za pośrednictwem strony internetowej bilety.wisla.krakow.pl oraz w kafeterii MyBenefit. Sprzedaż stacjonarna ruszy w środę 23 stycznia o godzinie 11.00 w Strefie Kibica. Niezmiennie karnety wraz ze zniżką wyłącznie w Strefie Kibica będą mogli nabywać posiadacze Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ (sektor F).

UWAGA! Rezerwacja miejsca karnetowego z jesieni wygasa we wtorek 29 stycznia o godzinie 23.59.
 
 
 
 
Sprzedaż obejmuje następujące sektory: A11, A21, A22, A23, C2, C3, C4, D21, D22, D23, D24, E12, E13, E14, E15, E22, E23, E24, E25, F21, F22, F23, F24, H22, H23.
 
WAŻNA INFORMACJA! Istnieje możliwość zakupu karnetu przez internet w wygodnym systemie ratalnym PayU. Wystarczy przy wyborze płatności zaznaczyć odopowiednią opcję i postępować zgodnie ze wskazówkami. 
 
UWAGA! Do zakupu karnetu niezbędne jest posiadanie ważnej Karty Kibica! 
 
Nie masz jeszcze nowej Karty Kibica Wisły Kraków? Zapraszamy TUTAJ! Dzięki nowej Karcie Kibica z funkcją cashback przy zakupie karnetów otrzymujesz 5% zwrotu! Dodatkowo za każdą taką transakcję 1% sumy wydanych pieniędzy przekazywany jest na fundusz transferowy klubu. A to jeszcze nie wszystko! Każdorazowo otrzymasz także Shopping Points, które będziesz mógł wykorzystać na oferty specjalne na stronie cashback.wisla.krakow.pl. KARTĘ KIBICA MOŻNA WYROBIĆ WYŁĄCZNIE NA STADIONIE W DEDYKOWANEJ STREFIE KIBICA
 
 
 
 
Wiślaku, karnet na mecze Białej Gwiazdy czeka właśnie na Ciebie!
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

 do góry strony