Strona główna » Aktualności » Szkolny Ranking!

Szkolny Ranking!

Data publikacji: 04-09-2017 18:00



Pierwszy dzwonek już zabrzmiał, a to oznacza, że uczniowie wszystkich szkół wrócili do ławek. Może nie dla każdego jest to przyjemne wydarzenie, ale postaramy się umilić Wam czas nauki, odrabiania prac domowych i starania się o jak najlepsze oceny. W związku z tym Wisła Kraków składa szkołom propozycję, której nie można tak po prostu odrzucić!


A gdyby tak można przychodzić na mecze Wiślaków przy R22 całą klasą albo nawet szkołą, dobrze się bawić, a przy okazji zbierać za to punkty, które z końcem roku przyniosą nagrodę? A gdyby szkołę z którą rywalizujecie na co dzień w olimpiadach naukowych i turniejach sportowych, zostawić w tyle jeszcze w jednej dziedzinie? Czy nie byłoby miło sprzątnąć im sprzed nosa wygraną?

Od najbliższego meczu Białej Gwiazdy w Krakowie, czyli od spotkania z Piastem Gliwice (16 września godzina 20.30) dajemy Wam taką możliwość! Od starcia z gliwiczanami startuje nasz wielki Szkolny Ranking! Do której szkoły chodzi najwięcej uczniów kibicujących Wiśle? Pokażcie, że do Waszej!

Zabierz klasę na mecz!

Aby wziąć udział w naszej zabawie wystarczy zgłosić grupę w taki sam sposób jak obywa się to w przypadku Sektora Szkolnego. Wypełniony formularz należy do 5 dni przed meczem przesłać na adres: bilety.grupowe@wisla.krakow.pl. (Dokładne informacje oraz formularz znajdziecie TUTAJ). Po każdym spotkaniu będziemy przyznawać szkołom punkty w zależności od tego ile osób pojawiło się na meczu. Po ostatniej kolejce rundy zasadniczej, placówka, która będzie najlepsza wygrywa wizytę Wiślaków, którzy przyjadą swoim autokarem i zapewnią jej uczniom dzień wolny od zajęć!

Szczegółowy regulamin naszej zabawy znajdziecie TUTAJ.

Już na początku roku zmobilizujcie swoich kolegów, koleżanki i nauczycieli! Od pierwszego spotkania zawalczcie o nagrodę jakiej nie otrzyma żadna inna szkoła!

Do zobaczenia przy R22!

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
 



do góry strony