Strona główna » Aktualności » Towarzyska porażka Polski U-19, kolejny występ Grabowskiego

Towarzyska porażka Polski U-19, kolejny występ Grabowskiego

Data publikacji: 15-10-2018 20:29

Młodzi Polacy z kadry U-19 nie poradzili sobie z rówieśnikami z Walii, ulegając rywalowi w meczu towarzyskim 0:2. Do gry w wyjściowej jedenastce trener Dariusz Gęsior desygnował defensora Białej Gwiazdy - Marcina Grabowskiego.

Katem Biało-Czerwonych okazał się Brennan Johnson. Napastnik gospodarzy najpierw w 29. otworzył wynik meczu, wykorzystując rzut karny, a następnie 14 minut przed końcowym gwizdkiem ustalił wynik potyczki.

Warto zaznaczyć, że ten sam zawodnik w 35. minucie po raz drugi stanął oko w oko z Pawłem Sokołem, jednak tym razem polski golkiper skutecznie powstrzymał rywala i obronił „jedenastkę”.

Walia - Polska 2:0 (1:0)
1:0 Johnson 29' (k.)
2:0 Johnson 76;