Strona główna » Aktualności » Trening już z Wolskim

Trening już z Wolskim

Data publikacji: 24-02-2016 14:17Ani chwili wytchnienia nie mają piłkarze Wisły Kraków. Jeszcze w poniedziałek rywalizowali oni w meczu z Górnikiem Łęczna, a już w sobotę czeka ich kolejna potyczka na własnym stadionie, w której zmierzą się z Podbeskidziem Bielsko - Biała.

Fot. Adam Koprowski Fot. Adam Koprowski

Do przygotowywującej się w Myślenicach do tego spotkania drużyny Wisły dołączył dziś nowy zawodnik - Rafał Wolski, który kontrakt z krakowskim klubem podpisał kilka chwil przed wyjściem na środowe zajęcia. „Cieszę się, że mamy jeszcze jednego zawodnika więcej do dyspozycji. Najważniejsze, że jest to gracz, który jest zdrowy i ma ciekawą przeszłość, grał w dobrych klubach. Mam nadzieję, że pomoże nam poprawić jakość zespołu. Jeśli chodzi o ustawienie na boisku, to widzę go jako typową „10”. Tak to wygląda dzisiaj, ale na pewno czeka nas jeszcze rozmowa, po której zobaczymy, gdzie on czuje się najlepiej. Dzisiaj odbył z nami dopiero pierwszy trening, który miał jeszcze charakter bardziej regeneracyjny. Od jutra skupimy się na meczu z Podbeskidziem” - powiedział trener Wisły, Tadeusz Pawłowski.
 


 

Szkoleniowiec krakowian przed sobotnim spotkaniem będzie miał spory problem z zestawieniem lini obrony. Za nadmiar żółtych kartek będą bowiem musieli pauzować Arkadiusz Głowacki i Richard Guzmics. „Wiadomym jest, że na środku obrony zagra Maciek Sadlok. Zobaczymy, kto będzie mu partnerował, ale na dzisiaj wydaje się to być Alan Uryga. Piotrek Żemło ma kontuzję kolana, której nabawił się w zeszłym tygodniu, natomiast Krystian Kujawa jest, moim zdaniem, jeszcze za młody, żeby zagrać w takim poważnym meczu u siebie” - dodał opiekun Wiślaków.A. Koprowski
Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony