Strona główna » Aktualności » Trwa sprzedaż biletów VIP na przedświąteczny mecz z Lechem!

Trwa sprzedaż biletów VIP na przedświąteczny mecz z Lechem!

Data publikacji: 12-12-2018 12:05W piątek, 21 grudnia, zespół Macieja Stolarczyka podsumuje ligowe zmagania w rundzie jesiennej sezonu 2018/19 Lotto Ekstraklasy starciem z Lechem Poznań w Krakowie przy Reymonta. Przypominamy, że trwa sprzedaż biletów na ten mecz. Wszystkich kibiców zainteresowanych obejrzeniem tego spotkania w komfortowych warunkach, a dodatkowo jeszcze silniejszym zjednoczeniem się z wiślacką społecznością w świątecznej, wigilijnej atmosferze zapraszamy do prestiżowej przestrzeni Strefy VIP na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana. 


Mecz z Lechem Poznań będzie fantastyczną okazją do wspólnego spotkania i celebrowania wspólnych chwil w wigilijnej atmosferze #WigiliaPrzyR22.

Strefa VIP na stadionie Wisły Kraków to miejsce dla wymagających kibiców, którzy lubią celebrować widowisko sportowe w wyjątkowych warunkach. To także przestrzeń dla biznesu i warty uwagi punkt na mapie Krakowa, w którym można w ciekawy sposób spędzać czas.  

W centralnej części zachodniej trybuny znajduje się Strefa Max-Fliz VIP Gold. Jest to elegancko urządzona przestrzeń z dostępem do cateringu, z której goście mogą korzystać już od 2 godzin przed meczem. Na kibiców, którzy wybiorą się na mecz do tej strefy czeka wygodny fotel ze znakomitą widocznością na murawę oraz możliwość spotkania z piłkarzami Białej Gwiazdy po meczu. Strefa Gold to także doskonałe miejsce na spotkania biznesowe. Więcej informacji o strefie Max-Fliz VIP Gold znajdą Państwo TUTAJ.
 
Strefa Tyskie VIP Silver znajduje się w sąsiedztwie strefy Gold. Goście korzystający z tej przestrzeni mają zapewniony wygodny fotel i dobrą widoczność na sytuację na boisku. W cenie biletu gwarantowane jest ciepłe danie do wyboru oraz dowolny napój. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń i dedykowana Strefa Rozrywki Tyskie dodają temu miejscu wyjątkowego klimatu. Dodatkowe informacje na temat strefy Tyskie VIP Silver znajdą Państwo TUTAJ.
 
 
Dzieciom do 6. roku życia przysługuje darmowa wejściówka do Strefy VIP.
 
Jeśli nie podjęli Państwo jeszcze decyzji, który sektor wybrać zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, filmu oraz wirtualnego spaceru po strefie VIP - TUTAJ.
 
Bilety oraz karnety można nabywać w siedzibie klubu - na I piętrze nad Strefą Kibica (wejście od ul. Reymonta). Płatność: zarówno gotówką, jak i przy użyciu kart płatniczych.
 
UWAGA! Wejściówki VIP można nabywać również za pośrednictwem strony eventim.pl
 
 
 
Godziny funkcjonowania Działu Sprzedaży VIP:
- poniedziałek-piątek: od 9.00 do 17.00 na I piętrze nad Strefą Kibica;
- w dniu meczu z Lechem Poznań przy wejściu do Strefy VIP od godz. 18.30
 
Dojazd do Strefy VIP od ulicy Reymonta (pomiędzy starą a nową halą Wisły) lub od ulicy Chodowieckiego. 
Informacje o Strefie i rezerwacja biletów VIP:
tel.: +48 789 406 372
e-mail: vip@wisla.krakow.pl
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków  SA


do góry strony