Strona główna » Aktualności » W pakiecie taniej! Kup minikarnet na rundę finałową!

W pakiecie taniej! Kup minikarnet na rundę finałową!

Data publikacji: 19-04-2017 13:00Sezon wkracza w decydującą fazę! Biała Gwiazda znalazła się w czołowej ósemce Lotto Ekstraklasy i ma szansę włączyć się do walki o europejskie puchary. Ale ta walka nie będzie możliwa bez Was - kibiców! Dlatego, chcąc wraz z Wami przeżywać te wielkie sportowe emocje, mamy dla Was specjalny pakiet biletowy. Jego cena już teraz jest bardzo atrakcyjna, a gdy jeszcze dodamy tego cashback - okazuje się, że mamy do czynienia z naprawdę wyjątkową ofertą. 


Wisła Kraków w rundzie finałowej rozegra przed własną publicznością trzy spotkania. Na razie nie wiadomo, kto dokładnie będzie rywalem podopiecznych Kiko Ramíreza, ale już dziś - z całą pewnością - można stwierdzić, że będą to klasowe drużyny walczące o najwyższe laury w kraju.
 
Dlaczego warto skorzystać z promocji? Przede wszystkim ze względu na bardzo korzystną cenę. Pakiet można nabyć już od 70 zł! Sprzedaż w kasach biletowych i za pośrednictwem strony internetowej (więcej informacji TUTAJ) rusza już w najbliższy czwartek (od 11.00).
 
Oszczędzacie aż 20% + dodatkowe 8%, które mogą wrócić do Was w przypadku korzystania z Karty Kibica Wisły Kraków z funkcją cashback! 
 
 
Przypominamy o wspomnianej Karcie Kibica z funkcją cashback! Z nią wiślackie (i nie tylko) zakupy okażą się jeszcze przyjemniejsze! Więcej informacji można znaleźć TUTAJ!
 
Łatwo policzyć, że właśnie z Kartą Kibica z funkcją cashback zakup opłaca się jeszcze bardziej. Z nią zamiast 70 zł zapłacimy niewiele ponad 64 zł. W przypadku opcji za 115 zł zostanie naliczony rabat w wysokości niemal 10 zł. W dodatku w programie lojalnościowym czekają też na nas inne atrakcyjne promocje. 
 
Pakiety ulgowe przysługują: 
- kobietom 
- dzieciom i młodzieży uczącej się 
- studentom do 26. roku życia 
- seniorom powyżej 65. roku życia.
 
Dzieci i młodzież ucząca się, a także studenci oraz osoby uprawnione do zniżek zobowiązane są do okazania ważnej legitymacji zarówno przy zakupie pakietu, jak i podczas każdorazowego wejścia na stadion.
 
PRZY ZAKUPIE PAKIETÓW NA RUNDĘ FINAŁOWĄ NIEZBĘDNE JEST POSIADANIE KARTY KIBICA. 
 
Co daje nowa Karta Kibica Wisły Kraków? 
Dzięki nowej Karcie Kibica z funkcją cashback przy zakupie karnetów otrzymujesz 8% zwrotu pieniędzy na Twoje konto! Dodatkowo za każdą taką transakcję 1% sumy wydanych pieniędzy przekazywany jest na fundusz transferowy klubu. A to jeszcze nie wszystko! Każdorazowo otrzymasz także Shopping Points, które będziesz mógł wykorzystać na oferty specjalne na stronie cashback.wisla.krakow.pl
 
KKR+
Karnety ze zniżką przysługują posiadaczom Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+: dzieci do 12. roku życia w cenie 3 zł, a osoby od 13. do 24. roku życia w cenie ulgowej, już za 15 zł (wiosna). Opiekunowie mogą zakupić karnety w cenach ulgowych.
 
Najmłodsi wchodzą za darmo
Dzieci do 6. roku mają zapewnione darmowe wejście na wszystkie trybuny stadionu (bez gwarancji miejsca siedzącego). Jeden opiekun może przyprowadzić ze sobą maksymalnie dwoje młodych kibiców.
 
Kibice nie będą mogli zakupić pakietów na sektory B11-12, B21-24, C1, C5, E11, E16, E21, E26, F11-12, F24, G2-3, H11 oraz H23.
 
Chcesz w Krakowie oglądać dobrą piłkę? Grupa mistrzowska tylko przy Reymonta!
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

 do góry strony