Strona główna » Aktualności » Wielka zabawa w III LO kończy szkolne wizyty w tym roku!

Wielka zabawa w III LO kończy szkolne wizyty w tym roku!

Data publikacji: 07-12-2017 12:00Ależ to był rok! Odwiedziliśmy naprawdę wiele szkół i placówek wychowawczych, przemierzyliśmy setki kilometrów, by choć na chwilę wpaść do Was w odwiedziny. Poznaliśmy setki młodych fanów Białej Gwiazdy i co najważniejsze... świetnie się bawiliśmy! Zwieńczeniem udanej rundy była wizyta w III LO w Krakowie, w której odbywał się coroczny Turniej Mikołajkowy. 


Nauczyciele i uczniowie z nowohuckiej placówki zgotowali Jakubowi Bartoszowi i Víctorowi Pérezowi iście królewskie przywitanie. Obaj panowie wyszli przy dźwiękach hymnu Wisły Kraków. Nie brakowało efektownych świateł, dymu, pokazowego tańca, a na trybunach sektorówek podkreślających przywiązanie do Białej Gwiazdy. Zawodnicy byli głównym punktem piłkarskiego turnieju, który toczył się tego dnia w hali. Víctor i Kuba wręczali puchary, a także wiślackie upominki, które z pewnością będą miłym świątecznym prezentem. 
 
Pytanie czy wyzwanie?
 
Druga część spotkania dostarczyła natomiast wszystkim mnóstwo śmiechu! Wiślacy losowali numery, które były przypisane do osób siedzących na trybunach. Uczestnicy zabawy mieli do wyboru pytanie dotyczące losów Białej Gwiazdy i gości spotkania lub wyzwanie. A te nie były łatwe! Uczniowie musieli między innymi wymienić określoną liczbę podań w powietrzu z Jakubem Bartoszem lub obronić rzut karny strzelany przez Víctora Péreza. 
 
Na koniec nie obyło się bez pamiątkowych selfie i autografów. Co prawda hiszpański pomocnik po ostatnim meczu wyglądał bardziej na zawodowego boksera niż na piłkarza, ale były gracz klubów La Liga nie miał z tym żadnych problemów i chętnie pozował do zdjęć! 
 
To znakomite zwieńczenie odwiedzin w szkołach w tym roku. Udało nam się zawitać do wielu ciekawych miejsc, w których ludzie zarażali nas pozytywną energią! Tylko w tej rundzie piłkarze z R22 pojawili się w: Szkole Podstawowej im. S. Wyspiańskiego w Bibicach, Szkole Podstawowej nr 111 im. Wojska Polskiego przy ul. Bieżanowskiej, Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 18 przy ul. Senatorskiej, Szkole Podstawowa nr 93 im. Lucjana Rydla, Zespole Placówek Oświatowych w Głogoczowie oraz Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zabierzowie. W każdym z podanych miejsc panowała niezwykle miła atmosfera, a uśmiech młodych kibiców był czymś niezwykle cennym. Warto zaznaczyć, że również sami zawodnicy podeszli do tego tematu profesjonalnie i z wielką przyjemnością opowiadali o swoim zawodzie.
 
Już teraz nie możemy się doczekać kolejnych wizyt! W nowym roku nie zwolnimy tempa i nadal będziemy chcieli poznawać kolejnych fanów Białej Gwiazdy. Chcesz, abyśmy odwiedzili właśnie Twoją szkołę? Wkrótce powiemy Ci jak to zrobić!

Równocześnie przypominamy o Rankingu Szkół! Rywalizacja jeszcze się nie zakończyła i istnieje szansa, że własnie do Twojej szkoły zawita wiślacki autokar z całym zespołem Wisły Kraków! 
 
Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia w nowym roku!  

Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony