Strona główna » Aktualności » Wiślacka wigilia z FORBG

Wiślacka wigilia z FORBG

Data publikacji: 05-12-2018 15:47Wtorkowy wieczór, 4 grudnia, był okazją do wigilijnego spotkania, w którym udział wzięli podopieczni oraz przyjaciele Fundacji Otwarte Ramię Białej Gwiazdy. Na uroczystej kolacji nie zabrakło także piłkarzy, sztabu szkoleniowego oraz innych przedstawicieli Wisły na czele z zarządem klubu, dla których była to okazja do złapania krótkiego oddechu między ligowymi spotkaniami.

Fot. Przemek Marczewski Fot. Przemek Marczewski

ZOBACZ GALERIĘ Z TEGO WYDARZENIA

Zgodnie z tradycją, jak co roku, Wiślacy w bardzo miłej atmosferze spotkali się ze swoimi fanami w „Restauracji u Wiślaków”. Na świątecznej wigilii zjawiła się zdecydowana większość zawodników Białej Gwiazdy na czele z Pawłem Brożkiem, Zdenkiem Ondráškiem czy Maciejem Sadlokiem. Nie mogło zabraknąć również trenera Macieja Stolarczyka, trenera Radosława Sobolewskiego czy trenera Kazimierza Kmiecika, a także pozostałych członków sztabu szkoleniowego. 

Była to niepowtarzalna okazja do odetchnięcia, podsumowania mijającego roku, zrobienia pamiątkowych zdjęć z zawodnikami czy po prostu porozmawiania w luźnym, rodzinnym klimacie. 

Podopieczni FORBG wspierają Wisłę nie tylko na meczach przy Reymonta. Wraz ze swoimi opiekunami są niemal zawsze obecni na spotkaniach wyjazdowych Białej Gwiazdy. Więcej o Fundacji możecie znaleźć TUTAJ.

Dziękujemy wszystkim, którzy pojawili się na tej specjalnej kolacji i do zobaczenia za rok!

Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony