Strona główna » Aktualności » Wiślackie mikołajki przy R22!

Wiślackie mikołajki przy R22!

Data publikacji: 07-12-2017 10:00Kto powiedział, że Święty Mikołaj odwiedza dzieci tylko jeden dzień w roku? Wierzymy w to, że każdy otrzymał wczoraj swój wymarzony prezent, ale jeśli byłeś naprawdę grzeczny dodatkowo pojawisz się w najbliższą niedzielę przy Reymonta na meczu z Wisłą Płock możesz otrzymać coś jeszcze! Zapraszamy!


Podczas najbliższego meczu z Nafciarzami mamy dla Was masę mikołajkowych atrakcji! Przede wszystkim koniecznie odwiedźcie nasz Sektor Rodzinny Słoneczna Tłocznia i Sektor Szkolny, na którym Wiślaccy Mikołajowie i Śnieżynki będą rozdawać słodycze i drobne upominki! Więcej o naszej trybunie dla najmłodszych znajdziecie TUTAJ.

Jeśli nie zdążyłeś jeszcze wysłać listu do naszego Mikołaja to w niedzielę masz na to ostatnią szansę! Specjalnie oznaczone skrzynki czekają na wasze prośby do Świętego w sklepie Wiślacki Świat, Strefie Kibica oraz na wyspach sprzedażowych otwartych przed i w trakcie meczu z Wisłą. O liście do Wiślackiego Mikołaja przeczytacie TUTAJ.

Siła młodzieży!

Na niedzielnym spotkani z naszą imienniczką z Płocka pojawi się liczna grupa dzieci z domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych! Naszych milusińskich na mecz zaprosiliśmy wspólnie z Partnerem Białej Gwiazdy, firmą MyTaxi.

Również po raz trzeci odbędzie się akcja „Kto kocha ten wierzy. Siła w młodzieży!”, która ma na celu przyciągnąć na stadion jak najwięcej młodych kibiców z Krakowa i Małopolski! Liczymy, że tym razem uda się pobić poprzedni wynik i 10 grudnia o 15:30 będzie Was jeszcze więcej. O naszej akcji szukajcie informacji TUTAJ.

Nie masz jeszcze biletów na mecz z płocczanami?! Zajrzyj TUTAJ lub na www.bilety.wisla.krakow.pl.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony