Strona główna » Aktualności » Wójtowicz: Wisłę wspieraliśmy, wspieramy i wspierać będziemy!

Wójtowicz: Wisłę wspieraliśmy, wspieramy i wspierać będziemy!

Data publikacji: 11-01-2018 18:00Wisła gra z LV Bet przez kolejne trzy lata. Dziś na konferencji prasowej ogłoszone zostało przedłużenie współpracy między Białą Gwiazdą i polskim bukmacherem. Nowa umowa obowiązywać będzie od bieżącego lipca do czerwca 2021 roku.

Fot. Przemek Marczewski Fot. Przemek Marczewski

„Bardzo miło mi poinformować, iż podpisaliśmy kolejną umowę sponsorską, tym razem trwającą do 30 czerwca 2021 roku. Przed nami trzy lata mam nadzieję owocnej współpracy. Jesteśmy z Wisłą niemal od samego początku działania naszej firmy, wspieraliśmy ją dotychczas i wspierać będziemy” - przyznał Prezes Zarządu LV Bet Zakłady Bukmacherskie, Rafał Wójtowicz.

Ekspresowe negocjacje
 
Nie tylko duży potencjał sportowy przekonał do dalszej współpracy firmę bukmacherską. Liczą się także fani! „Jest to Klub, który ma wielu kibiców, fanów zawsze dopisujących. Być może zespół teraz plasuje się na ósmym miejscu, ale i w tym sezonie może wszystko się zdarzyć. Życzę całemu zespołowi, by po przerwie wrócił wypoczęty i gotowy na nową rundę. Wierzę w plany nowego trenera” - zakomunikował Wójtowicz, który prywatnie jest kibicem Białej Gwiazdy.
 
„Sam emocjonalnie jestem związany z Wisłą Kraków, dlatego decyzja o podpisaniu nowej, długoterminowej umowy nie wymagała długich negocjacji. Z dnia na dzień rozwijamy się coraz bardziej, dołączają do nas nowi klienci, przez co mamy większą szansę na rozwój” - zapewnił Prezes Zarządu LV Bet Zakłady Bukmacherskie. 
 
Jakub Pobożniak
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
 


do góry strony