Strona główna » Aktualności » Wygrana Polski U-19, występ Grabowskiego

Wygrana Polski U-19, występ Grabowskiego

Data publikacji: 11-10-2018 19:20

Piłkarska reprezentacji Polski do lat 19 ma za sobą pierwszy mecz towarzyski rozegrany podczas październikowej przerwy. Zawodnicy trenera Dariusza Gęsiora pokonali w Bełchatowie rówieśników z Macedonii 4:3, a pełne 90 minut zanotował obrońca Białej Gwiazdy - Marcin Grabowski.

Biało-Czerwoni pechowo weszli w mecz, bowiem w 28. minucie piłkę do własnej siatki skierował Kiwior. Na szczęście 11 minut później do wyrównania doprowadził Bogusz. Po stu dwudziestu sekundach Polacy prowadzili już 2:1 i do szatni schodzili w dobrych nastrojach.

Po zmianie stron Polacy zaaplikowali rywalowi dwie kolejne bramki, tym razem na listę strzelców wpisali się Nawrocki i Bargiel. Gdy wydawało się, że Biało-Czerwoni dowiozą ten rezultat do końca spotkania, Macedończycy zadali dwa ciosy, nawiązując kontakt z gospodarzami.

Polska - Macedonia 4:3 (2:1)
0:1 Kiwior 28' (sam.)
1:1 Bogusz 39'