Strona główna » Aktualności » Zajęcia pod komendą Janasa i Bahra

Zajęcia pod komendą Janasa i Bahra

Data publikacji: 22-10-2009 16:40Maciej Skorża był nieobecny na czwartkowym, popołudniowym treningu swojego zespołu. W większym stopniu aktywny na treningu był za to Ryszard Czerwiec, który wspomógł Rafała Janasa i Andrzeja Bahra w zajęciach. Jedyną absencją spośród piłkarzy zanotował Mauro Cantoro.

Fot. Maks Michalczak Fot. Maks Michalczak

Na jedynym czwartkowym treningu sztab szkoleniowy Wisły miał do dyspozycji niemal wszystkich piłkarzy. Niemal, bo brakowało jedynie Mauro Cantoro, który uskarża się na dolegliwości żołądkowe i w czwartek dostał wolne. Niestety, nadal z zespołem nie trenuje Mariusz Pawełek, co oznacza, że jego szanse na występ w meczu z Piastem Gliwice bardzo spadły.
Piotr Brożek oraz Rafał Boguski, po tym jak trenowali indywidualnie w środę, w czwartek dołączyli do reszty zespołu. "Boguś" na najbardziej wyczerpujące ćwiczenia odstępowali od drużyny i trenowali pod okiem Paolo Terziottiego.
Maciej Skorża nie mógł poprowadzić popołudniowego treningu ze względu na konieczność wyjazdu do Warszawy i przymus stawienia się przed Komisją Dyscyplinarną Ligi. Komisja ma wyjaśnić okoliczności usunięcia szkoleniowca na trybuny przez sędziego Marcina Borskiego podczas niedawnego wyjazdowego spotkania Wisły z Lechem Poznań we Wronkach. Wobec nieobecności pierwszego trenera Białej Gwiazdy w Krakowie, czwartkowe zajęcia na bocznym boisku prowadzili Rafał Janas i Andrzej Bahr wespół z kierownikiem drużyny, Ryszardem Czerwcem.Daniel Kołeczek
Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony