Strona główna » Aktualności » Zapraszamy po bilety na mecz z Arką Gdynia!

Zapraszamy po bilety na mecz z Arką Gdynia!

Data publikacji: 05-02-2018 15:00Zimowa przerwa w rozgrywkach ligowych Lotto Ekstraklasy dobiega końca. Już 17 lutego piłkarskie emocje wrócą na R22! Pierwszym rywalem Białej Gwiazdy w 2018 roku w meczu o stawkę będzie zespół Arki Gdynia. Sprzedaż wejściówek na to spotkanie wystartuje we wtorek 6 lutego!


Bilety na mecz z Arką Gdynia można nabywać od 6 lutego (wtorku) w Strefie Kibica (od godziny 11.00) oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl i Kafeterii MyBenefit. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.

UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków Karta Kibica NIE JEST wymagana, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł! Bilety na mecze przy R22 można zakupić podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL.

Posiadanie nowej Karty Kibica przynosi jednak kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej! Więcej informacji o Karcie Kibica znajdziesz TUTAJ
.
Cennik biletów dla posiadaczy Kart Kibica na mecz z Arką Gdynia w rundzie wiosennej Lotto Ekstraklasy 2017/18:Cennik biletów na mecz z Arką Gdynia w rundzie wiosennej Lotto Ekstraklasy 2017/18 dla kibiców nie posiadających Kart Kibica:


Cennik biletów na mecz z Arką Gdynia w rundzie wiosennej Lotto Ekstraklasy 2017/2018 - Sektor Szkolny:Wejściówki na spotkanie z Arką Gdynia w Strefie Kibica można zakupić: 
- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00
- w dniu meczu (17 lutego) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu.
 
Uwaga! Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (17 lutego) o godzinie 14.00.
 
Zapraszamy!
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

 do góry strony