Strona główna » Aktualności » Zaprojektuj kartkę i wygraj podwójne zaproszenie na wiślacką wigilię!

Zaprojektuj kartkę i wygraj podwójne zaproszenie na wiślacką wigilię!

Data publikacji: 07-12-2017 15:00Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas spotkań w gronie bliskich. Jeżeli Ty też czujesz się częścią wiślackiej rodziny i chciałbyś spędzić magiczne chwile wśród trenerów, sportowców, Sponsorów i innych osobistości związanych z Białą Gwiazdą, to mamy dla Ciebie gwiazdkowy konkurs. 


Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, należy wykonać proste świąteczne zadanie! A mianowicie zaprojektować kartkę na Święta, na której nie zabraknie wiślackiego akcentu. 

Wyjątkowa kartka!

Co ważne, nie musisz być grafikiem komputerowym, żeby wziąć udział w konkursie! Owszem projekty komputerowe będzie można przesyłać na adres: konkurs@wisla.krakow.pl, ale nie zamykamy się tylko na fanów gadżetów elektronicznych. Prace wykonywane ręcznie będzie można składać w Strefie Kibica (punkt wydawania Kart Kibica). Wszystkie projekty przyozdobią wiślacką tablicę podczas wigilii. Natomiast trzy osoby wygrają podwójne zaproszenie na to wydarzenie i będą mogły wspólnie z nami zasiąść przy wigilijnym stole! 

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku (11 grudnia) do godziny 14.00. W zgłoszeniach prosimy podać imię, nazwisko, PESEL i numer telefonu. 

Miejsce przy stole czeka właśnie dla Ciebie! 

Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony