Strona główna » Aktualności » Zobacz nowe stroje Wisły!

Zobacz nowe stroje Wisły!

Data publikacji: 08-07-2013 16:57Już w tę sobotę Biała Gwiazda zagra mecz przy R22. Zapraszamy na sparing z Ruchem Chorzów o godz.18:00, na wszystkich kibiców Wisły czekają specjalne atrakcje. 


Do rozpoczęcia nowego sezonu pozostało niewiele czasu, przygotowania weszły w decydującą fazę. Już w najbliższą sobotę, o godz. 17:45, będzie miało miejsce specjalne wydarzenie: przedmeczowa prezentacja nowych strojów piłkarzy poprzedzająca sparing z chorzowskim Ruchem. 

Biała Gwiazda wraca na koszulki! Sobotnia prezentacja to pierwsza okazja do tego, żeby zobaczyć ją na koszulkach zawodników na krakowskiej murawie!

W przerwie meczu każdy z Was będzie miał szansę stać się szczęśliwym posiadaczem nowego wzoru koszulki, przygotowaliśmy bowiem dla swoich fanów specjalny konkurs, którego zwycięzcy otrzymają ten wyjątkowy prezent.   

Jeśli nie zakupiliście jeszcze karnetu na Jesień 2013, to nie ma na co czekać, ponieważ to on uprawnia Was do wejścia na ten mecz za darmo. Pozostali kibice będą mogli nabyć bilety za 5 zł. 

Na ten mecz przygotowaliśmy także specjalną ofertę dla grup zorganizowanych, więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.

Bilety na to spotkanie można kupować już od czwartku od godz. 11:00 w Strefie Kibica, oraz  od środy, od godz. 11:00 do piątku do godz. 20:00, będzie prowadzona internetowa sprzedaż biletów. Osoby posiadające karnety na trybunę C zasiądą na swoich miejscach. Osoby posiadające karnety na inne sektory, będą miały zarezerwowane miejsca na sektorach: E11, E12, E13, E14, E15, E16. Aby wejść na stadion niezbędna jest ważna Karta Kibica.

Dodatkowo na to spotkanie można zakupić bilety VIP w cenie 25 zł oraz 50 zł, więcej informacji na temat karnetów oraz biletów VIP można znaleźć tutaj.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony