Strona główna » Bilety

Bilety

GDZIE MOŻNA KUPOWAĆ BILETY NA MECZE WISŁY KRAKÓW?

Bilety można kupować w Strefie Kibica (stadion im. Henryka Reymana, ul. Reymonta 22, narożnik pod trybuną D) oraz poprzez portal biletowy znajdujący się pod adresem www.bilety.wisla.krakow.pl.

CENNIK BILETÓW NA RUNDĘ JESIENNĄ 2013

W rundzie jesiennej kibice mecze Wisły Kraków na stadionie przy Reymonta 22 będą mogli oglądać już od 10 złotych. Dodatkowo osoby, które nie były jeszcze na nowym stadionie Białej Gwiazdy, na pierwszy mecz będą mogły zakupić wejściówki za jedyne 5 złotych.

Wszystkie informacje odnośnie promocji dla nowych kibiców można znaleźć w tym miejscu. Stali bywalcy przy Reymonta 22 także będą mogli wejść na stadion po zakupie biletów w atrakcyjnych cenach. Najtańsze wejściówki na obiekt przy Reymonta 22 kosztować będą bowiem jedynie 10 złotych!

Jesienią Wisła na swoim stadionie zagra jedenaście meczów ligowych, w tym hitowe spotkania z Lechem Poznań oraz Legią Warszawa.

Cennik biletów Jesień 2013:

W tym miejscu można sprawdzić na mapie, gdzie znajdują się poszczególne sektory.

UWAGA! Do zakupu biletu niezbędne jest posiadanie ważnej karty kibica Wisły Kraków. Informację na temat kart kibica dostępne są pod linkiem:  http://www.wisla.krakow.pl/pl/bilety/karta_kibica/.

Harmonogram sprzedaży biletów na kolejne spotkania będzie podawany sukcesywnie w trakcie rundy jesiennej

Zniżki
W rundzie jesiennej zachowane zostaną wszystkie dotychczas obowiązujące zniżki. Bilety ulgowe będą więc mogli kupić:
• kobiety
• dzieci i młodzieży ucząca się
• studenci do 26. roku życia

Dzieci, młodzież ucząca się oraz studenci korzystający ze zniżki będą musieli okazać ważną legitymację zarówno przy zakupie biletu, jak i przy wejściu na stadion. Zniżek nie można łączyć.

Sektor rodzinny
Bez zmian pozostaje również propozycja dla rodzin, dla których przeznaczony jest sektor rodzinny  znajdujący się w narożniku stadionu na trybunie F i liczący blisko 2000 miejsc. Z biletów rodzinnych może korzystać opiekun z dzieckiem do 13. roku życia. Na jednego opiekuna może przypadać maksymalnie dwójka dzieci, które również będą miały do dyspozycji swoje miejsca siedzące. Jeżeli opiekunem jest osoba mająca uprawnienia do zniżki, to wtedy może zakupić bilet ulgowy.

Na Wisłę bezpłatnie

Na wszystkie trybuny bezpłatnie mogą wejść dzieci do 6. roku życia. Dzieci będą mogły dostać się na stadion wraz z opiekunem posiadającym ważny bilet. Na jednego opiekuna może przypadać maksymalnie dwójka dzieci, które będą siedziały na kolanach opiekuna.

do góry strony