Strona główna » Partnerzy

Partnerzy

 • Volvo Wadowscy

  Volvo Wadowscy

  rok założenia: 2002, z Wisłą od: 2012

  Volvo to synonim prestiżu i jakości, to niezwykły design i przywiązanie do tradycyjnych wartości w dzisiejszym świecie motoryzacji-bezpieczeństwa, komfortu, trwałości i łatwości obsługi.

  Wadowscy to rodzinna firma, która opierając się na tradycji od blisko 40 lat buduje swój wizerunek firmy rzetelnej, przyjaznej klientom, świadczącej najwyższej jakości usługi. Rozwijamy się nieustannie w trosce o Państwa wygodę i potrzeby. Zapraszamy do naszych salonów i serwisów Volvo w Krakowie i w Gaju koło Krakowa, gdzie poznają Państwo pełną gamę samochodów Volvo, a dla kibiców Wisły Kraków mamy specjalną ofertę!

 • Przybylski

  Przybylski

  rok założenia: 1996, z Wisłą od: 2010

  Firma Przybylski specjalizuje się w sprzedaży, instalacji oraz serwisowaniu elektronicznych systemów zabezpieczeń. Doświadczenie , wiedza oraz bardzo dobra znajomość oferowanych systemów pozwala nam jak również Państwu na optymalne wykorzystani
  Bazując na naszym doświadczeniu i w odpowiedzi na potrzeby klientów, uruchomiliśmy pierwsze w Małopolsce Centrum Nadzoru Wizyjnego, którego jedynym zadaniem jest 24 godzinny nadzór nad kamerami chroniącymi naszych klientów – SKUTECZNIE ZASTĘPUJEMY OBIEKTOWĄ OCHRONĘ FIZYCZNĄ
   
  Nasi klienci cenią w nas to, że oprócz atrakcyjnych cen oferujemy zdobytą wiedzę techniczną i praktyczne doświadczenie.
   
  Więcej na www.tprzybylski.pl
 • Expander Integrator IT

  Expander Integrator IT

  rok założenia: 2001, z Wisłą od: 2014

  Expander Integrator IT skupia swoje działanie w obrębie 3 filarów: integracja rozwiązań teletechnicznych, instalacje systemów IT, ogólnopolska sieć serwisowa.

  Realizuje zakresy projektowe związane  z systemami niskoprądowymi, rozwiązaniami multimedialnymi i audio wideo. Działa w obszarach informatyki i automatyki.

  Przewagę rynkową zyskał dzięki zbudowaniu ogólnopolskiej sieci instalatorów i serwisantów. Jest wstanie wesprzeć klientów w trudnych sytuacjach serwisowych nawet z bardzo krótkim czasie reakcji (SLA). Współpraca z firmą Expander Integrator IT jest doskonała formą zapewnienia swojej firmie stabilności działania i gwarancji świadczonych usług.

 • Multikino

  Multikino

  rok założenia: 2001, z Wisłą od: 2007

  Multikino-Kraków jest najczęściej odwiedzanym krakowskim multipleksem o najszerszej ofercie programowej.

  Multikino-Kraków jest najczęściej odwiedzanym krakowskim multipleksem o najszerszej ofercie programowej, posiadającym 12 klimatyzowanych sal kinowych o najwyższym standardzie. Multikino to nie tylko seanse filmowe! Każdy znajdzie coś dla siebie: Panie Kino Na Obcasach, Panowie mecze, Szukający miłości Sympatyczne Noce! Na wszystkich czekają: maratony, koncerty, opery, kabarety, Festiwale, Noce Reklamy, Sylwester oraz wiele innych! Więcej dowiesz się na www.multikino.pl/krakow.”

 • RADIO ESKA S.A.

  RADIO ESKA S.A.

  rok założenia: 1990, z Wisłą od: 2007

  RADIO ESKA HITY NA CZASIE NUMER JEDEN W MIEŚCIE

  RADIO ESKA S.A.  NALEŻY DO HOLDINGU ZPR S.A. I JEST NAJWIĘKSZĄ SIECIĄ RADIOWĄ W POLSCE. TWORZY JĄ 37 LOKALNYCH ROZGŁOŚNI. FORMAT STACJI TO WSPÓŁCZESNE HITY MUZYCZNE (CHR). ESKA RAZEM Z WŁASNĄ AGENCJĄ EVENTOWĄ „PROMOTOR” ORGANIZUJEMY OD KILKU LAT NAJWIĘKSZE WYDARZENIA MUZYCZNE W KRAJU: ESKA MUSIC AWARDS, LETNIĄ TRASĘ KONCERTOWĄ  „HITY NA CZASIE” ORAZ SOPOT HIT FESTIWAL. W RAMACH PROJEKTU ESKA STWORZYLIŚMY PLATFORMĘ  INTERNETOWĄ  ESKA.PL,  DO KTÓREJ NALEŻĄ MIĘDZY  INNYMI  SERWISY ESKAGAMES.PL ORAZ WAZZZUP.PL.  W ROKU 2008 URUCHOMILIŚMY RÓWNIEŻ WŁASNY PROJEKT TELEWIZYJNY  ESKA TV. ZAJRZYJ NA WWW.ESKA.PL.

 • Kortrans

  Kortrans

  rok założenia: , z Wisłą od: 2016

 • OSHEE

  OSHEE

  rok założenia: , z Wisłą od: 2016

  OSHEE to lider swojej branży na polskim rynku i jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w naszym kraju.

  Produkty naszego nowego Partnera obecne są w 32 państwach, na 3 kontynentach. OSHEE za cel stawia sobie inspirowanie i motywowanie do działania oraz aktywności fizycznej, starając się przy tym promować zdrowy styl życia. Produkty firmy zawsze są najwyższej jakości i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 • Coca-Cola

  Coca-Cola

  rok założenia: , z Wisłą od: 2016

  System Coca-Cola w Polsce reprezentują firmy Coca-Cola Poland Services oraz Coca-Cola HBC Polska.

  Coca-Cola Poland Services to spółka-córka The Coca-Cola Company, właściciela wiodących marek napojów bezalkoholowych, obecnych w ponad 200 krajach świata. Coca-Cola HBC Polska to oddział Coca-Cola Hellenic Bottling Company, będącej jednym z wiodących na świecie rozlewcą napojów The Coca-Cola Company, docierającym do ponad 585 milionów osób. Firmy z systemu Coca-Cola są liderami na polskim rynku napojów bezalkoholowych i zatrudniają ponad 2200 osób.

 • Słoneczna Tłocznia

  Słoneczna Tłocznia

  rok założenia: , z Wisłą od: 2016

  Słoneczna Tłocznia jest producentem świeżo tłoczonych, naturalnie mętnych soków NFC. Tłoczone są ze świeżych owoców i warzyw, bez jakichkolwiek dodatków, nigdy z koncentratu. Soki dostępne w różnych pojemnościach w kilkunastu wariantach.

  Zostały nagrodzone wieloma wyróżnieniami, m.in. Teraz Polska, Created in Poland Superbrands, Laur Konsumenta, “ Dobry produkt – wybór ekspertów” w kategorii Jakość produktu przyznany przez Portal Spożywczy i Wiadomości Handlowe, Superprodukt Świata Kobiety. 

  Prawdziwy sok. Prawdziwy smak.

 • Olimp Sport Nutrition

  Olimp Sport Nutrition

  rok założenia: 1990, z Wisłą od: 2017

  Olimp Sport Nutrition® to polski producent odżywek, suplementów diety i produktów pro zdrowotnych dla sportowców, ludzi aktywnych i wszystkich tych, którzy cenią swoje zdrowie.

  Aktualnie produkty Olimp Sport Nutrition® znajdują się na półkach 72 krajów świata z ugruntowaną pozycją na tak wymagających rynkach jak Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania i oczywiście Polska.

  Od 27 lat firma wyznacza trendy zarówno w obszarze nowoczesnych, innowacyjnych produktów jak również bezpieczeństwa i analizowania skuteczności ich działania. Jest to możliwe dzięki stałemu rozwojowi i ogromnych inwestycji w nowe technologie umożliwiające prowadzenie skomplikowanych, niedostępnych dla innych producentów badań laboratoryjnych.

  Współpraca Olimp Sport Nutrition® i Wisły Kraków dotyczyć będzie dwóch kluczowych obszarów – dostarczania suplementacji a także współpracy analitycznej i badawczej mającej na celu maksymalizację jej skuteczności.

 • Idea Leasing

  Idea Leasing

  rok założenia: , z Wisłą od: 2017

  Idea Leasing jest obecna na polskim rynku od 2010 roku. Spółka wspiera rozwój polskich przedsiębiorców, oferując bezpieczny i nowoczesny pakiet usług finansowych dostosowanych do poszczególnych segmentów rynku.
  Idea Leasing to lider w finansowaniu transportu ciężkiego i jedna z najchętniej wybieranych przez przedsiębiorców firm w zakresie finansowania maszyn i urządzeń.
   
  Spółka w swojej ofercie posiada innowacyjne produkty m.in. „DNA Program” – unikatowy system oznakowania mienia mikrocząsteczkami, „BestSELLER” – pośrednictwo w sprzedaży firmowych pojazdów i maszyn oraz „Happy Miles”, w którym opłata za leasing pojazdu uzależniona jest od pokonywanego przez niego dystansu.
   
  Idea Leasing należy do polskiej grupy kapitałowej Idea Bank. Klienci firmy, dzięki współpracy w ramach Grupy Idea Bank, mają także dostęp do innych produktów finansowych i księgowych dla przedsiębiorców. 
   
  Idea Leasing jest laureatem wielu nagród i tytułów, m.in.: Firma Przyjazna Klientowi (2016), Odpowiedzialni w Biznesie (2015, 2016), Najlepszy Partner w Biznesie (2015, 2016), Order Finansowy Home&Market (2015) i Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości (2015).
   
   

   

 • Wanicki

  Wanicki

  rok założenia: 1991, z Wisłą od: 2017

  Firma Wanicki powstała w 1991 roku jako przedsiębiorstwo transportowe i bardzo szybko zaczęła wyznaczać trendy w branży TSL. W nowe tysiąclecie „wjechała” już jako dealer marki DAF.

  Wanicki oferuje profesjonalne wsparcie na każdym etapie zakupu i eksploatacji pojazdu: począwszy od przygotowania specyfikacji maszyny, poprzez wsparcie w zakresie finansowania i ubezpieczeń, na kompletnej obsłudze serwisowej skończywszy. W ofercie można znaleźć też najem długoterminowy, szeroki wachlarz używanych pojazdów ciężarowych wszystkich marek oraz szeroką gamę części zamiennych - zarówno nowych, jak i używanych. Przedsiębiorstwo szczyci się również siecią kilkunastu stacji serwisowych ulokowanych w południowej Polsce.

 • Antrans

  Antrans

  rok założenia: 1993, z Wisłą od: 2016

  Marka Antrans to trzy dynamicznie rozwijające się spółki: Antrans Group, Antrans Bis oraz PKM Olkusz.

  Marka specjalizuje się w transporcie ciężkim na terenie Unii Europejskiej, a główny obsługiwany kierunek to trasa Polska - Włochy - Polska. Od ubiegłego roku realizuje również dostawy do Rosji, Kazachstanu oraz Białorusi. Domeną firmy jest terminowość, elastyczność w podejściu do klienta oraz fachowość. Przez lata obecności w branży Antrans wyrobił sobie opinię rzetelnego przewoźnika, dzięki czemu portfolio klientów ciągle się poszerza.

  http://www.antrans.com.pl

  http://www.spedycja.antrans.com.pl

  http://www.pkmolkusz.pl/

 • mytaxi

  mytaxi

  rok założenia: 2009, z Wisłą od: 2017

  mytaxi jest pierwszą na świecie aplikacją do zamawiania taksówek, która została powołana do życia w czerwcu 2009 roku. W Polsce dostępna jest od 2012 roku, obecnie w takich polskich aglomeracjach jak Warszawa, Kraków i Trójmiasto.

  mytaxi jest pierwszą na świecie aplikacją do zamawiania taksówek, powstała w czerwcu 2009 roku. Jednym z inwestorów mytaxi jest grupa Daimler AG. mytaxi jest liderem wśród aplikacji tego typu, dostępnym w ponad 50 miastach i 10 krajach Europy, z flotą ponad 100 000 kierowców. Na sukces marki pracuje ponad 300 pracowników w Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Włoszech, Portugalii, Szwecji, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Polsce, a wkrótce także w Grecji. W Polsce aplikacja mytaxi dostępna jest od 2012 roku, w trzech aglomeracjach: Warszawie, Krakowie i Trójmieście. Aplikacja łączy bezpośrednio kierowcę z pasażerem, a także umożliwia płatność bezgotówkową za kurs. Zamawiając taksówkę z mytaxi mamy zawsze pewność, że przyjedzie po nas licencjonowany kierowca. Więcej informacji na stronie: www.mytaxi.com

   
 • CG303

  CG303

  rok założenia: 2001, z Wisłą od:

  Firma CREATIVE GROUP 303 istnieje na rynku od ponad dziesięciu lat, obejmujemy działaniem całą Polskę. Zgodnie z naszym hasłem „Interaktywna Fabryka Emocji” dostarczamy pozytywnych doznań oraz niezapomnianych przeżyć.

  Specjalizujemy się w supporcie technicznym i kompleksowej organizacji imprez: plenerowych, koncertów, zawodów i pokazów sportowych, eventów, imprez integracyjnych i specjalnych akcji promocyjnych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na przejęcie pełnej odpowiedzialności za przygotowanie, organizację i realizację powierzonego nam projektu. W osiągnięciu sukcesu pomaga nam sprawdzony zespół pracowników, jak i wysokiej klasy scenotechnika. Dysponujemy odpowiednim sprzętem dla każdego eventu, tj. nagłośnieniem, oświetleniem, sceną oraz konstrukcjami scenicznymi. Posiadamy odpowiednie multimedia, tj. projektory, ekrany, plazmy, kamery. Współpracujemy systematycznie z wieloma sprawdzonymi podmiotami: realizatorami dźwięku i światła, scenografami, konferansjerami, animatorami, DJ-ami, aktorami, zespołami muzycznymi. Przez lata prowadzonej działalności wypracowaliśmy dobre kontakty z czołówką polskich artystów.

   
  Z naszych usług korzystają zarówno firmy komercyjne, jak i instytucje non-profit. 
   
  Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.cg303.pl
do góry strony