Strona główna » CASHBACK #R22

CASHBACK #R22

 
Dołącz do programu Cashback Wisły Kraków, odbierz Kartę Kibica
 
Chcesz robić zakupy, za które otrzymasz zwrot części wydatków, a na dodatek wspierać Wisłę Kraków? Teraz jest to możliwe!
 
Każdy posiadacz karty za robienie zakupów u któregokolwiek z 70 tysięcy partnerów handlowych może otrzymać do 5% zwrotu wydanej kwoty w formie Cashback. Ponadto 1% wartości Twoich zakupów zostanie przeznaczone na rozwój funduszu transferowego Wisły Kraków.
 
Udział w programie Cashback Wisły Kraków jest bezpłatny. Koszt wyrobienia karty z funkcją Cashback to 20 zł, z czego 5 zł wraca po przystąpieniu do programu. Ponadto 5% wartości karnetu zostanie zwrócone na Twoje konto Cashback.
 
Podczas procesu wyrabiania karty najistotniejsze jest dokładne wypełnienie wniosku. Podczas uzupełniania formularza należy zapełnić takie pola jak:
-imię, nazwisko i numer PESEL
-data urodzenia
-adres e-mail
-numer telefonu komórkowego
-ulica i numer domu
-kod i miejscowość
 
Oraz zaznaczyć zgody dotyczące przystąpienia do programu Cashback.
 
Wniosek można wypełnić w Strefie Kibica. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.
 
PIERWSZE KROKI W PROGRAMIE CASHBACK WISŁY KRAKÓW:
 
1. Po wyrobieniu Karty Kibica w Strefie Kibica przy stadionie dane do logowania otrzymasz w wiadomości SMS lub e-mailu w przeciągu kilku dni. Jeśli nie chcesz czekać zarejestruj się samodzielnie na cashback.wisla.krakow.pl i przypisz nową Kartę Kibica do swojego profilu w zakładce Moje Karty.
 
2. Przy użyciu otrzymanych danych zaloguj się na stronie cashback.wisla.krakow.pl
 
3. Dodaj numer swojego konta bankowego do profilu w zakładce Moje ustawienia, aby otrzymać Cashback.
 
4. W zakładce Zakupy, wyszukaj Partnera Handlowego, idź do sklepu, przed zapłatą pokaż nową Kartę Kibica Wisły Kraków i ciesz się z otrzymanego zwrotu pieniędzy i wsparcia funduszu transferowego Wisły Kraków.
 
5. W zakładce Zakupy, wyszukaj Partnera Handlowego online, przejdź do sklepu internetowego bezpośrednio ze strony cashback.wisla.krakow.pl i rób zakupy jak dotychczas. Zakupy będą widoczne w przeciągu 48 godzin w Twoim profilu.
 
Wiślaku, nie czekaj, rób zakupy i wspieraj swój ukochany Klub!
do góry strony