29 listopada 2018

 • 10:08 Palcić: Udowodniłem sobie, że mogę pomóc drużynie

  Matej Palčič w 16. kolejce Lotto Ekstraklasy zagrał po raz pierwszy w tym sezonie w oficjalnym meczu Białej Gwiazdy. Występ uświetnił asystą, ale Wisła uległa Arce. Przed krakowianami starcie z Miedzią Legnica na wyjeździe. Czy Słoweniec liczy na kolejny mecz od pierwszych minut? Jak czuł się, gdy w nocy przy R22 Wiślaków powitali kibice? Przekonajcie się sami!  »

27 listopada 2018

 • 11:37 Boguski: Wsparcie fanów pomaga nam dawać z siebie wszystko

  Biała Gwiazda przegrała z Arką Gdynia 1:4 w meczu 16. kolejki Lotto Ekstraklasy. Kapitan Wisły, Rafał Boguski mógł wpisać się na listę strzelców, ale niestety ta sztuka mu się nie powiodła. Kto wie, jak wyglądałby mecz, gdyby krakowianie wyszli na 2:2…  »

26 listopada 2018


18 listopada 2018

 • 10:21 Palcić: Chcę pokazać na co mnie stać [WIDEO]

  W przerwie na kadrę Wiślacy mierzyli się z ligowym rywalem w sparingowym starciu. Podopieczni trenera Macieja Stolarczyka pokonali w Sosnowcu Zagłebie 3:1, a dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Matej Palčič. »

16 listopada 2018

 • 14:45 Kolar: Jestem do dyspozycji trenera

  Napastnik Białej Gwiazdy Marko Kolar w dobrym stylu wrócił po przerwie spowodowanej kontuzją. Wiślak nie tylko rozegrał pełne 90 minut w kontrolnym starciu przeciwko Zagłębiu Sosnowiec, ale także otworzył rezultat meczu, pewnie wykorzystując rzut karny. »
 • 14:25 Stolarczyk: Wszyscy muszą być gotowi do pojawienia się na murawie

  Aktywnie listopadową przerwę reprezentacyjną spędzili piłkarze Białej Gwiazdy, którzy w piątek zmierzyli się w Sosnowcu z tamtejszym Zagłębiem. Sparingowe spotkanie zakończyło się wygraną Wiślaków 3:1 i dostarczyło trenerowi Maciejowi Stolarczykowi cennego materiału do analizy. »

12 listopada 2018

 • 08:34 Regulski: Dwa stałe fragmenty zadecydowały

  Młodzi Wiślacy nie ukoronowali Święta Niepodległości zwycięstwem nad lokalnym rywalem. Podopieczni Pawła Regulskiego przegrali 1:2 na stadionie Garbarni Kraków. Co zaważyło o końcowym wyniku i jak podsumowałby jesień w wykonaniu swoich piłkarzy trener ekipy z Centralnej Ligi Juniorów? »

22 sierpnia 2018

 • 11:13 Pietrzak: Dobrze nastawione celowniki

  Spotkanie w Poznaniu nie rozpoczęło się dla Wiślaków najlepiej, ale to podopieczni Macieja Stolarczyka wywieźli ze stolicy Wielkopolski trzy punkty. „Byliśmy przygotowani na ten mecz. Po pierwszych minutach musieliśmy troszkę zweryfikować nasze ustawienie, bo Lech zagrał inaczej niż na analizie taktycznej. Przeprowadziliśmy kilka korekt. Jednak gdy schodziliśmy do szatni w przerwie, nikt nie zwieszał głów. Wiedzieliśmy, że wystarczy grać w taki sam sposób jak wcześniej, tylko poprawić błędy w ustawianiu się na boisku” - mówił po końcowym gwizdku Rafał Pietrzak. »

21 sierpnia 2018

 • 15:05 Imaz: Chcę tylko, żeby drużyna wygrywała

  Niedzielna potyczka z aktualnym liderem tabeli Lotto Ekstraklasy skończyła się dla Białej Gwiazdy lepiej niż niejeden kibic drużyny przyjezdnej mógłby to sobie wyśnić. Straciwszy dwie bramki w pierwszej części spotkania, piłkarze Macieja Stolarczyka zdołali odwrócić losy meczu i wywieźć z Poznania trzy punkty. Z upragnionego trafienia wciąż nie może cieszyć się jeszcze Jesús Imaz, ale za to może pochwalić się piękną asystą przy pierwszej z dwóch bramek Zdenka Ondráška. »
 • 13:01 Regulski: Mieliśmy ten mecz pod kontrolą

  W sobotę w samo południe piłkarze Wisły Kraków rozegrali kolejny mecz w Centralnej Lidze Juniorów. Zawodnicy Pawła Regulskiego zwyciężyli 1:0 po bramce Macieja Śliwy, lecz rezultat mógł być znacznie okazalszy. „Mieliśmy sytuacje i szkoda, że nie udało się ich wykorzystać, szczególnie w połowie. Brakuje nam dokładności w finalizacji akcji. To jest element, który musimy poprawić. Dobrze wychodzi nam prowadzenie gry, przyspieszanie ataku w odpowiednim momencie, jednak w tej końcowej fazie mamy problemy z precyzją” - mówił po meczu opiekun juniorów starszych. »
 • 10:31 Bartkowski: Wyjść z 0:2 na 5:2 to wielka sprawa!

  „Muszę powiedzieć, że trener troszeczkę w nas nie wierzył w przerwie. Mówił, że nieważne co się stanie, ale wygramy ten mecz i typował wynik 5:3. Skończyło się 5:2” - żartował po wygranym meczu Jakub Bartkowski, jeden z bohaterów triumfu nad Lechem Poznań przy Bułgarskiej. »
do góry strony