16 czerwca 2018

 • 10:42 Bartosz: Walkę mam we krwi

  Jednym z tych, którzy początek 2018 roku spędzili poza Krakowem był Jakub Bartosz. Dla 21-latka było to pierwsze wypożyczenie w karierze. Jego „tymczasowy” klub po rocznej przygodzie na najwyższym poziomie rozgrywkowym pożegnał się z piłkarską elitą, jednak „Baku” nie załamuje rąk, ponieważ pobyt w Sandecji Nowy Sącz przyniósł mu wiele korzyści. »

15 czerwca 2018

 • 16:35 Pietrzak: Szatnia będzie jeszcze bardziej scementowana

  Ostatnie pół roku lewy obrońca Białej Gwiazdy spędził na wypożyczeniu w Zagłębiu Lubin. Pobyt w ekipie z Dolnego Śląska pozwolił Rafałowi Pietrzakowi dojść do siebie po poważnej kontuzji. Jak czuje się po powrocie do Krakowa i jakich możliwości upatruje w nadchodzącym sezonie? »
 • 12:03 Boguski: Czuję jeszcze większą odpowiedzialność za zespół

  Po dwutygodniowych urlopach Wiślacy wrócili do bazy w Myślenicach, by rozpocząć przygotowania do sezonu 2018/2019. O wakacje, nastroje panujące w szatni i atmosferę w bazie przy Zdrojowej spytaliśmy nowego kapitana Białej Gwiazdy - Rafała Boguskiego.   »

14 czerwca 2018

 • 18:30 Imaz: Koniec wakacji, czas wracać do pracy

  Okres urlopowy dobiegł już końca, a piłkarze wrócili na ligowe boiska. Zawodnicy Wisły Kraków w zeszły poniedziałek pojawili się w bazie treningowej w Myślenicach, aby rozpocząć przygotowania do nowego sezonu. O powrót do ligowej rzeczywistości, a także o jeden z najbardziej gorących aktualnie tematów piłkarskich w słonecznej ojczyźnie zapytaliśmy po czwartkowym treningu Jesusa Imaza. »

6 czerwca 2018

 • 11:12 Jop: Szóste miejsce brzmi lepiej niż utrzymanie

  W minioną sobotę juniorzy starsi Białej Gwiazdy zakończyli piłkarskie zmagania i dzięki uplasowaniu się na szóstej pozycji, zapewnili sobie udział w kolejnej edycji reformowanych rozgrywek CLJ. O podsumowanie minionej kolejki oraz całego sezonu poprosiliśmy trenera młodych Wiślaków - Mariusza Jopa. »

3 czerwca 2018

 • 10:10 Banik: Końcówka była pełna napięcia

  „Podejście do tego meczu, było takie samo, jak przy innych spotkaniach. Oczywiście pojawiła się dodatkowa presja w związku z tym, że tylko zwycięstwo gwarantowało nam utrzymanie w reformowanej lidze. Ale koncentracja i przygotowanie było na podobnym poziomie” - mówił po ostatnim meczu wiślackiej CLJ-ki w sezonie Michał Banik. »

2 czerwca 2018

 • 15:15 Feliks: Pora na wyjście z wieku juniora

  Wiślacka młodzież dzięki zwycięstwu 1:0 z ŁKS-em Łódź zapewniła sobie utrzymanie w Centralnej Lidze Juniorów. Bohaterem Białej Gwiazdy został Michał Feliks, strzelec jedynej bramki, która pozwoliła podopiecznym Mariusza Jopa zachować miejsce w górnej szóstce. »

30 maja 2018

 • 14:31 Lis: To dla mnie ważny dzień

  Transfer Mateusza Lisa do Wisły Kraków stał się faktem. 21-letni bramkarz dołączył do zespołu Białej Gwiazdy na podstawie umowy transferowej, która obowiązywać będzie przez trzy lata z opcją przedłużenia o kolejny sezon. »

27 maja 2018


26 maja 2018

 • 10:53 Carrillo: Wszyscy jesteśmy ważni, ale nikt nie jest niezastąpiony

  W drugiej części wywiadu z trenerem Białej Gwiazdy, Joan Carrillo odpowiada na pytania dotyczące planowanych wzmocnień i wprowadzania młodych piłkarzy do pierwszej drużyny. Hiszpan tłumaczy dlaczego nabierająca właśnie tempa karuzela transferowa nie jest łatwym czasem i zdradza swoje plany na przyszłość. Zapraszamy do lektury! »

24 maja 2018

 • 13:10 Carrillo: Zmiany nie są łatwe - potrzeba zaufania

  Ostatni mecz sezonu 2017/2018 Lotto Ekstraklasy już za nami, przyszedł więc czas na podsumowanie pracy wykonanej w ciągu ostatnich miesięcy. Oczywiście, nie mogło zabraknąć rozmowy z trenerem Białej Gwiazdy - Joanem Carrillo. W pierwszej części wywiadu opowiada o swoich wrażeniach z pobytu w klubie, pomysłach na grę oraz o tym, co według niego jest najważniejsze, by drużyna dobrze funkcjonowała.   »

22 maja 2018

 • 11:41 Jop: Muszą polecieć iskry

  Na trzy kolejki przed końcem rywalizacji w grupie wschodniej Centralnej Ligi Juniorów podopieczni Mariusza Jopa zmierzyli się w Zabierzowie z Cracovią. Młodym Wiślakom nie udał się rewanż za porażkę z poprzedniej rundy. „Nie będzie łatwo się pozbierać po tej porażce, ale musimy się otrząsnąć. Przed nami jeszcze dwa trudne mecze. Musimy błyskawicznie wyczyścić głowy po porażce z drużyną, która na ten moment jest kandydatem do mistrzostwa w Centralnej Lidze Juniorów” - mówił po meczu opiekun juniorów starszych. »
do góry strony