21 września 2018

 • 23:10 Pietrzak: Sami siebie dziś zaskoczyliśmy

  Biała Gwiazda po czterech wygranych meczach z rzędu musiała uznać w końcu wyższość rywala. Lepsza od Wislaków, przed własną publicznością, okazała się Pogoń Szczecin, która wygrała 2:1. Bardzo niezadowolony z wyniku, ale przede wszystkim z gry zespołu był Rafał Pietrzak. »
 • 22:33 Boguski: Pogoń miała więcej argumentów

  Wisła Kraków uległa Pogoni Szczecin w inaugurującym starciu 9. kolejki Lotto Ekstraklasy. Dla krakowian to druga porażka w sezonie, a dla Rafała Boguskiego smutny jubileusz - to dziś bowiem „Boguś” rozgrywał swój trzechsetny mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej.    »

20 września 2018

 • 16:06 Brożek: Nie wróciłem odcinać kuponów

  Niemal 20 lat spędzonych przy Reymonta, 7 tytułów Mistrza Polski, 2 krajowe puchary i 2 tytuły Króla Strzelców polskiej Ekstraklasy. To wszystko co osiągnął z białą gwiazdą na piersi Paweł Brożek, który dziś ponownie został zawodnikiem Wisły Kraków. »

17 września 2018

 • 16:57 Regulski: Wysiłek ilościowy, ale też jakościowy

  Kilkanaście godzin przed zainkasowaniem kolejnych trzech punktów przez ekipę Macieja Stolarczyka mecz w ramach Centralnej Ligi Juniorów rozegrał kolektyw Pawła Regulskiego. „Spotkanie to możemy określić takim pojedynkiem dobrze zorganizowanych ekip. Z tego względu dzisiaj nie byliśmy świadkami spektakularnych i zapierających dech w piersi akcji. Wydaje mi się, że część meczów będzie tak wyglądać. Tak my, jak i oni, mieliśmy trochę zmian na przestrzeni ostatnich miesięcy, więc powtarzalność w ofensywie na pewno przyjdzie z czasem, a wtedy płynność będzie znacznie wyższa” - rozpoczął po ostatnim gwizdku trener juniorów starszych. »

4 września 2018

 • 14:47 Regulski: Przyjąć porażkę z pokorą i pracować dalej

  Juniorzy Białej Gwiazdy w miniony weekend po raz pierwszy w tym sezonie zakończyli mecz bez żadnego zdobytego punktu. Pierwszym pogromcą podopiecznych Pawła Regulskiego został niepokonany dotychczas zespół Pogoni (1:2).  „O porażce zadecydowały indywidualne umiejętności. Pogoń to bardzo dobrze zorganizowana drużyna. Wiedzieliśmy, czego się spodziewać. Nie przypadkiem szczecinianie wygrali wszystkie swoje poprzednie mecze, a grali między innymi z Legią i Lechem” - mówił po końcowym gwizdku trener wiślaków.  »

2 września 2018

 • 19:34 Laskoś: Przespaliśmy pierwszą część meczu

  Juniorzy krakowskiej Wisły przegrali w sobotnim meczu z drużyną Pogoni Szczecin 1:2. Pełne 90 minut rozegrał w tym meczu kapitan wiślackiej CLJ-ki Kacper Laskoś, który popisał się bardzo ważną interwencją na linii bramkowej w pierwszych minutach spotkania. »
 • 10:49 Lis: Do końca byliśmy konsekwentni i pazerni

  Mateusz Lis nie zgadza się, że o zwycięstwie nad Śląskiem zdecydowało jedynie szczęście. Bramkarz Wisły zwraca uwagę na upór i konsekwencję w grze Białej Gwiazdy. »

1 września 2018

 • 22:34 Sadlok: Sukces często rodzi się w bólach

  Meczu Białej Gwiazdy rozegranego w ramach 7. kolejki na terenie Śląska Wrocław z pewnością nie należy oceniać przez pryzmat wyniku, który wskazywałby na niezbyt porywające spotkanie. Emocji nie brakowało i aż do samego końca wydawało się, że pomimo usilnych starań czynionych przez oba zespoły, dojdzie do podziału punktów. »
 • 21:28 Ondrasek: Los oddał to, co zabrał

  „Śląsk zagrał bardzo dobry mecz, ale myślę, że los trochę oddał nam to, co zabrał w spotkaniach z Arką czy Wisłą Płock. Mieliśmy może dwie szanse - jedną z nich wykorzystaliśmy i mamy trzy punkty" - powiedział strzelec jedynej bramki w starciu ze Śląskiem - Zdeněk Ondrášek, który zachęca kibiców do przyjścia na spotkanie z Lechią. »

31 sierpnia 2018


28 sierpnia 2018

 • 17:46 Stolarczyk: Przed nami jeszcze wiele pracy

  Wiślacy bardzo dobrze rozpoczęli rozgrywki Lotto Ekstraklasy w tym sezonie. Zespół przez wielu skreślany przed rozpoczęciem zmagań, oczarował wszystkich i w dwóch ostatnich meczach Biała Gwiazda pokazała swoją siłę. Trener Maciej Stolarczyk tonuje jednak nastroje i apeluje by do każdego kolejnego spotkania podchodzić z „chłodną głową”. Podkreśla jednak, że bez wsparcia kibiców nie byłoby to możliwe. »
 • 15:20 Pietrzak: Ogromne zaskoczenie, do którego podchodzę spokojnie

  W poniedziałek selekcjoner reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek ogłosił powołania do kadry. Na liście jego wybrańców po raz pierwszy w swojej karierze znalazł się, lewy obrońca Białej Gwiazdy, Rafał Pietrzak. Sam zainteresowany jest szczęśliwy, ale podchodzi do tego powołania spokojnie, skupiając się na codziennej pracy w klubie. »
do góry strony