Bilety na Derby Krakowa już dostępne!

Rywalizacje Wisły z Cracovią elektryzują piłkarski Kraków i przyciągają na trybuny rzesze fanów! W niedzielę 29 września nie może być inaczej, gdy w starciu 10. serii gier PKO Ekstraklasy podopieczni trenera Macieja Stolarczyka podejmą lokalną rywalkę. Sprzedaż wejściówek na to spotkanie wystartuje w środę 4 września o godzinie 11.00.


  • 04.09.2019r.
  • Redakcja

Bilety na mecz Wisła Kraków - Cracovia można nabywać od środy 4 września od godziny 11.00 w Strefie Kibica oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl i Kafeterii MyBenefit. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich kibiców, Klub nawiązał współpracę z popularnymi portalami KupBilet.pl, a także ebilet.pl, co umożliwi sprzedaż wejściówek na mecze Białej Gwiazdy nie tylko na stadionie i za pośrednictwem strony internetowej. Dodatkowo, wejściówki będzie można nabywać w wybranych punktach Kolporter oraz w salonach Empik.


UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków Karta Kibica NIE JEST wymagana, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł! Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL.

W spotkaniu nie wezmą udziału kibice drużyny gości, dlatego do dyspozycji sympatyków Białej Gwiazdy będzie cały stadion. Nasi najmłodsi fani, zasiadający w Sektorze Szkolnym oraz w Sektorze Rodzinnym, będą mogli skorzystać z licznych atrakcji.

 

Posiadanie Karty Kibica przynosi jednak kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej! Więcej informacji o Karcie Kibica znajdziesz TUTAJ.

Przypominamy o specjalnej ofercie biletowej skierowanej do weteranów i weteranów poszkodowanych, którzy za wejściówkę na sektor A11 zapłacą jedynie 5 zł. Liczba biletów jest ograniczona!

Bilety na mecz z Cracovią w Strefie Kibica można zakupić:
- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00, sobota w godzinach 11.00-16.00;
- w dniu meczu z Cracovią (niedziela 29 września) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu (warunkiem jest dostępność biletów).

Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (29 września) o godzinie 18.15 (warunkiem jest dostępność biletów).

A Ty dołączysz do drużyny? Pora na drugi krok!

 

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację