Bilety na mecz #WISPOG

W ostatnim spotkaniu Białej Gwiazdy przy Reymonta z Biało-Zielonymi Wiślacy zaserwowali nam prawdziwy pościg za punktami do ostatniej minuty, prezentując swój niezłomny charakter. Kolejnym wyzwaniem, jakiemu przyjdzie im stawić czoła w Krakowie będzie starcie z Pogonią Szczecin, podczas którego Biała Gwiazda będzie potrzebować dalszego Waszego wsparcia z trybun. Sprzedaż wejściówek na spotkanie z Dumą Pomorza właśnie ruszyła!


  • 14.09.2021r.
  • Redakcja

Bilety na mecz Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, który zostanie rozegrany w niedzielę 26 września o godzinie 17.30, można nabywać od wtorku 14 września w kasach Strefy Kibica oraz na stronie bilety.wisla.krakow.pl. Sprzedaż prowadzona jest w oparciu o wytyczne dotyczące organizacji meczów z udziałem 50 procent publiczności (ze sprzedaży wyłączone są sektory D11, D12, G2, G3, H11, a sektory E11 i E12 przeznaczone są dla grup szkolnych, tak jak w ubiegłych latach).
  
Cennik biletów na domowe mecze Białej Gwiazdy w sezonie 2021/2022: 


Ceny biletów w kasach Strefy Kibica w dniu meczu będą wyższe o 5 złotych. 
 
Kupno biletu dla dziecka do 13. roku życia musi odbywać się w ramach jednej transakcji - wraz z zakupem biletu dla rodzica bądź opiekuna. 

Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (26 września) o godzinie 18.15 lub w momencie wyczerpania się puli wejściówek. 
 
Do zakupu wejściówki na domowe mecze Wisły Kraków nie jest wymagane posiadanie Karty Kibica.

Jednocześnie wszystkim Wiślakom i Wiślaczkom przypominamy, że z dniem 31 sierpnia 2021 roku wygasła ważność przedłużonych automatycznie przez klub Kart Kibica. Fani, których Karty Kibica wygasły i do tej pory nie wyrobili nowych, prosimy o dokonanie tego przed najbliższym meczem - można to uczynić w Strefie Kibica Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w godzinach jej pracy.
 
Zakupiony bilet można pobrać ze strony internetowej, a następnie wydrukować lub zapisać na telefonie i okazać przy wchodzeniu na stadion (opcja ta nie dotyczy trybuny A i H, kibice tam zasiadający muszą wydrukować swoją wejściówkę lub mieć ją zapisaną na Karcie Kibica).  
 
Wszystkie osoby, które zakupiły karnet na etapie przedłużenia, proszone są o sprawdzenie swojego nowego miejsca na stronie biletowej lub w systemie weryfikacji biletów.
 
Uwaga! Podczas wchodzenia na stadion, a także podczas przemieszczania się wewnątrz trybuny, obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek. Maseczkę można zdjąć dopiero po zajęciu wyznaczonego miejsca na sektorze. 

Ponadto wszyscy kibice proszeni są o stosowanie ogólnych zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, tj. zachowanie min. 2-metrowych odstępów od innych fanów i nietworzenie grup. 
 
REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW DOSTĘPNY JEST TUTAJ
 
Uwaga! W przypadku decyzji administracyjnych może nastąpić zmiana miejsc wcześniej zakupionych biletów!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację