Bilety na mecz z Piastem już dostępne

Po raz kolejny zademonstrowaliście potężną siłę kibiców. Bez problemów i to w ekspresowym tempie wykupiliście praktycznie wszystkie bilety na derbowe spotkanie z Cracovią, mając do zapełnienia absolutnie cały stadion. Kolejny po derbach mecz przy Reymonta zaplanowany został na 18 października, a rywalem będzie mistrz Polski z ubiegłego sezonu - Piast Gliwice. Aby mieć pewność, że także i ten mecz obejrzycie na stadionie, nie zwlekajcie z zakupem biletów! Sprzedaż wejściówek na to spotkanie ruszy w czwartek, 19 września, o godzinie 11.00!


  • 19.09.2019r.
  • Redakcja

Bilety na mecz Wisła Kraków - Piast Gliwice można nabywać od czwartku, 19 września, od godziny 11.00 w Strefie Kibica oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl i Kafeterii MyBenefit. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich kibiców, Klub nawiązał współpracę z popularnymi portalami KupBilet.pl, a także ebilet.pl, co umożliwi sprzedaż wejściówek na mecze Białej Gwiazdy nie tylko na stadionie i za pośrednictwem strony internetowej. Dodatkowo, wejściówki będzie można nabywać w wybranych punktach Kolporter oraz w salonach Empik.

UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków Karta Kibica NIE JEST wymagana, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł! Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL.


Posiadanie Karty Kibica przynosi jednak kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej! Więcej informacji o Karcie Kibica znajdziesz TUTAJ.

Przypominamy o specjalnej ofercie biletowej skierowanej do weteranów i weteranów poszkodowanych, którzy za wejściówkę na sektor A11 zapłacą jedynie 5 zł. Liczba biletów jest ograniczona!

Bilety na mecz z Piastem w Strefie Kibica można zakupić:
- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00, sobota w godzinach 11.00-16.00;
- w dniu meczu z Piastem (piątek 18 października) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu (warunkiem jest dostępność biletów).

Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (18 października) o godzinie 21.15 (warunkiem jest dostępność biletów).

A Ty dołączysz do drużyny? Pora na drugi krok!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację