Bilety na mecz z Wisłą Płock już dostępne

Lotto Ekstraklasa nabiera rozpędu. Przed Wiślakami 7 ostatnich meczów w trwających rozgrywkach. Premierowe starcie w ramach rundy finałowej zaplanowano na Poniedziałek Wielkanocny, kiedy to Biała Gwiazda zmierzy się przy R22 z Wisłą Płock. Sprzedaż biletów na to spotkanie właśnie wystartowała!


  • 16.04.2019r.
  • Redakcja

W bilety na mecz Wisła Kraków - Wisła Płock można zaopatrywać się od wtorku 16 kwietnia w Strefie Kibica oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl i Kafeterii MyBenefit. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.

UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków Karta Kibica NIE JEST wymagana, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł! Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL.

Posiadanie nowej Karty Kibica przynosi jednak kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej! Więcej informacji o Karcie Kibica znajdziesz TUTAJ.


Cennik biletów dla posiadaczy Kart Kibica na mecz z Wisłą Płock w sezonie 2018/2019:Cennik biletów na mecz z Wisłą Płock w sezonie 2018/2019 dla kibiców nieposiadających Kart Kibica:

Przypominamy o specjalnej ofercie biletowej skierowanej do weteranów i weteranów poszkodowanych, którzy za wejściówkę na sektor A11 zapłacą jedynie 5 zł. Liczba biletów jest ograniczona!Bilety na mecz z Wisłą Płock w Strefie Kibica można zakupić:

- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00; w sobotę w godzinach 10.00-14.00

- w dniu meczu z Wisłą Płock (22 kwietnia) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu

Uwaga! Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (22 kwietnia) o godzinie 16.00.

Zapraszamy!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację