Bilety VIP na mecz derbowy!

Po zakończeniu przerwy reprezentacyjnej piłkarzy Białej Gwiazdy czekają dwa ligowe mecze wyjazdowe, jedna potyczka w ramach Pucharu Polski, a nastęnie wyczekiwane przez wszystkich krakowskich kibiców spotkanie z Cracovią. Zaplanowane na niedzielę, 29 września, na godz. 17.30 derby, tak jak dzieje się to w każdym sezonie, przyciągną na stadion przy Reymonta ogromną liczbę kibiców. Tak szczególne spotkania warto przeżywać w wyjątkowym otoczeniu, więc jeśli lubisz emocje na wysokim poziomie i cenisz sobie komfort, to oferta VIP skierowana jest właśnie do Ciebie! Sprzedaż biletów VIP na mecz z Cracovią rusza w piątek, 6 września, o godz. 11.00.


  • 06.09.2019r.
  • Redakcja

Strefa VIP na stadionie Wisły Kraków to miejsce dla wymagających kibiców, którzy lubią celebrować widowisko sportowe w wyjątkowych warunkach. To także przestrzeń dla biznesu i warty uwagi punkt na mapie Krakowa, w którym można w ciekawy sposób spędzać czas.

W centralnej części zachodniej trybuny znajduje się Strefa Max-Fliz VIP Gold. Jest to elegancko urządzona przestrzeń, z dostępem do cateringu, z której goście mogą korzystać już na 2 godziny przed meczem. Na kibiców, którzy wybiorą się na mecz do tej strefy czeka wygodny fotel ze znakomitą widocznością na murawę oraz możliwość spotkania z piłkarzami Białej Gwiazdy po meczu. Strefa Gold to także doskonałe miejsce na spotkania biznesowe. Więcej informacji o Strefie Max-Fliz VIP Gold znajdą Państwo TUTAJ.

Loża VIP Silver znajduje się w sąsiedztwie strefy Gold. Goście korzystający z tej przestrzeni mają zapewniony wygodny fotel i dobrą widoczność na sytuację na boisku. W cenie biletu gwarantowane jest ciepłe danie do wyboru oraz dowolny napój. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń i dedykowana Strefa Rozrywki dodają temu miejscu wyjątkowego klimatu. Dodatkowe informacje na temat Strefy VIP Silver znajdą Państwo TUTAJ.

Dzieciom do 6. roku życia przysługuje darmowa wejściówka do Strefy VIP. 

Aby uniknąć kolejek zachęcamy do nabywania biletów wcześniej za pośrednictwem strony eventim.pl 

Jeśli nie podjęli Państwo jeszcze decyzji, który z sektorów VIP wybrać zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, filmu oraz wirtualnego spaceru po tej części stadionu - TUTAJ.

Bilety można nabywać również w siedzibie klubu - na I piętrze nad Strefą Kibica (wejście od ul. Reymonta). Możliwa jest płatność zarówno gotówką, jak i przy użyciu kart płatniczych.

Godziny funkcjonowania Działu Sprzedaży VIP:

  • poniedziałek-piątek: od 9.00 do 17.00 na I piętrze nad Strefą Kibica (pok. 3);
  • w dniu meczu z Cracovią, przy wejściu do Strefy VIP, od godz. 15:30.

Dojazd do Strefy VIP od ulicy Reymonta (pomiędzy starą a nową halą Wisły) lub od ulicy Chodowieckiego.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację