Bilety VIP na mecz z Wisłą Płock

Przed Białą Gwiazdą spotkanie z płocką Wisłą, które zaplanowane zostało na piątek 18 września na godzinę 20.30. Mecz z drużyną prowadzoną przez dobrze znanego pod Wawelem Radosława Sobolewskiego będzie można obejrzeć z perspektywy trybun wiślackiej Strefy VIP, które zapewnią komfort i unikalną atmosferę. Bilety VIP właśnie trafiły do sprzedaży online.


  • 16.09.2020r.
  • Redakcja

Strefa VIP na stadionie Wisły Kraków to miejsce dla wymagających kibiców lubiących celebrować widowisko sportowe w wyjątkowych warunkach. To także przestrzeń dla biznesu i warty uwagi punkt na mapie Krakowa, w którym można w ciekawy sposób spędzać czas.

W centralnej części zachodniej trybuny znajduje się Strefa Maxfliz VIP Gold. Jest to elegancko urządzona przestrzeń z dostępem do cateringu, z której goście mogą korzystać już od 2 godzin przed meczem. Na kibiców, którzy wybiorą się na mecz do tej strefy czeka fotel na trybunie ze znakomitą widocznością na murawę. Strefa Gold to także doskonałe miejsce na spotkania biznesowe. Więcej informacji o Strefie Maxfliz VIP Gold znajdą Państwo TUTAJ.

Ze względu na modernizację trybuny VIP, sprzedaż biletów VIP odbywać się będzie na zmienionych zasadach. Dostępna będzie tylko jedna kategoria wejściówek na miejsca znajdujące się na sektorze H11, który stanowi aktualnie przedłużenie strefy Maxfliz VIP Gold. Bilet uprawnia do korzystania ze Strefy Maxfliz Gold na normalnych warunkach tak, jak dotychczas. Przez tę strefę odbywać się będzie również wejście na trybuny. 

Z powodu ograniczeń spowodowanych modernizacją w sprzedaży dostępnych jest 100 biletów, w cenie 260 zł.

Dzieciom do 6. roku życia przysługuje darmowa wejściówka do Strefy VIP.

Prosimy o zajmowanie dowolnie wybranych miejsc w obrębie sektora H11 z zachowaniem odpowiednich odstepów.   

Bilety można nabywać za pośrednictwem strony eventim.pl.

Godziny funkcjonowania Działu Sprzedaży VIP: poniedziałek-piątek: od 9.00 do 17.00.

Informacje o Strefie i biletach VIP:

tel.: +48 789 406 372
e-mail: [email protected]

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację