CASS Construction and Steel Structures Sponsorem Wisły Kraków

O sile społeczności biznesowej zgromadzonej wokół Wisły i marce, jaką jest Biała Gwiazda nie trzeba nikogo przekonywać. Grono Sponsorów 13-krotnego mistrza Polski zostało właśnie zasilone przez firmę CASS Construction and Steel Structures.


  • 16.05.2020r.
  • Redakcja

CASS Construction and Steel Structures to prężnie rozwijająca się firma założona w 2013 roku, która specjalizuje się w generalnym wykonawstwie i konstrukcjach stalowych. Wysoka jakość usług w Polsce i poza jej granicami, doświadczona kadra, nienaganna etyka pracy czy niezawodna asysta to tylko niektóre z aspektów wyróżniających Sponsora Wisły na tle konkurencji.

Współpraca z Białą Gwiazdą gwarantuje firmie CASS Construction and Steel Structures m.in. ekspozycję w ramach reklamy wielkoformatowej i na bandach LED. Dodatkowo logo Sponsora znajdzie się na ściankach medialnych czy na ławkach rezerwowych.


„Cieszymy się, że umowa między Wisłą Kraków a CASS Construction and Steel Structures została sfinalizowana. Już teraz możemy zdradzić, że rozmawiamy o przedłużeniu współpracy na kolejny sezon. Będziemy dążyć także do zwiększenia swojego zaangażowania” - powiedział Grzegorz Krupa, Prezes Zarządu CASS Construction and Steel Structures. „Kooperacja z Wisłą obejmować będzie również kwestie sportowe. Krakowski Klub zapewni merytoryczne wsparcie Pogoni Staszów występującej na szczeblu IV ligi, którą CASS wzięło pod swoje skrzydła” - dodał.

„Wsparcie, jakie Wisła Kraków otrzymuje w tym trudnym momencie, kiedy pandemia koronawirusa wstrzymała podstawową działalność Klubu, jest dla nas nieocenione. Pozyskanie nowego Sponsora pozwala wierzyć, że wspólnymi siłami - wraz z Kibicami i pozostałymi Partnerami - powiedzie się nasza misja, którą jest odbudowa Białej Gwiazdy. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i za zaufanie” - zaznaczył Prezes Wisły Kraków, Dawid Błaszczykowski.

Witamy w Wiślackiej Rodzinie! #NigdyNieZginie

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację