CLJ U-18, U-17: Zaczynamy przygotowania!

W poniedziałkowe popołudnie, po krótkim odpoczynku od treningów, do pracy zespołowej powrócili zawodnicy z drużyn CLJ U-18 oraz U-17. Podopieczni trenera Adriana Filipka i Marcina Pluty zameldowali się na boisku w Myślenicach, gdzie odbyli pierwszą w 2021 roku jednostkę treningową.


  • 11.01.2021r.
  • Jakub Sumera
  • 400mm.pl

Punktualnie o godzinie 16.00 na murawie sztucznego boiska Sport Myślenice stawili się podopieczni trenera Marcina Pluty, rozpoczynając tym samym przygotowania do ligowej rywalizacji, która czeka na nich już wiosną. Pół godziny później swoje zajęcia rozpoczęli z kolei gracze dowodzeni przez trenera Adriana Filipka.

Krok po kroku

Premierowy trening poprzedziła krótka odprawa, w trakcie której sztaby szkoleniowe przekazały swoim podopiecznym kilka ważnych kwestii organizacyjnych. Następnie młodzi Wiślacy przeszli już do pracy na zielonej murawie, gdzie pod czujnym okiem trenera Kazimierza Piechnika wzięli udział w ćwiczeniach rozgrzewkowych, mających za zadanie zaktywizować poszczególne partie ciała i pomóc odpowiednio przystosować zawodników do wejścia na pełne obroty.

Z futbolówką i bez niej

Po tej części gracze zarówno jednej, jak i drugiej drużyny trafili pod skrzydła głównych szkoleniowców, którzy przy wsparciu trenerów asystentów zaserwowali swoim podopiecznym garść boiskowych ćwiczeń, zarówno tych z piłką, jak i bez niej. Z kolei wiślaccy golkiperzy swoją formę szlifowali wraz z trenerem bramkarzy - Jakubem Bubettym.

Obie drużyny najbliższy tydzień spędzą w Myślenicach, sumiennie przygotowując się do kolejnych wyzwań, które czekają ich w kolejnej fazie okresu przygotowawczego.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację