Coca-Cola zostaje z Białą Gwiazdą!

Coca-Cola gra dalej z Wisłą! Nasz Oficjalny Partner w porozumieniu z klubem z Reymonta zdecydował się na przedłużenie trwającej już od wielu lat współpracy. Na mocy umowy z firmą Coca-Cola planowane są już kolejne wspólne akcje i wydarzenia.


  • 12.06.2019r.
  • Redakcja

Wspólne akcje oraz działania prowadzone przez Białą Gwiazdę i firmę Coca-Cola zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem ludzi będących blisko krakowskiego klubu. Warto chociażby wspomnieć dobrze znaną kibicom akcję „Kto kocha, ten wierzy! Siła w młodzieży!”, w którą włączył się nasz Partner, prezentując m.in. smoka z kapsli czy zapewniając fotobudkę oraz inne atrakcje. W ostatnim czasie na krakowskim Małym Rynku zorganizowany został także event, podczas którego kibice mieli okazję spotkać piłkarzy, zobaczyć z bliska wiślacki autokar, a także zdobyć fundowane przez Coca-Cola nagrody. Nie można także zapomnieć o kolejnych, bardzo udanych edycjach zbierania nakrętek, za które kibice mogli odbierać piłki czy koszulki fundowane przez Partnera.

A to jeszcze nie koniec, bo już planowane są nowe działania, w których kibice będą mieli szansę się wykazać oraz wygrać cenne nagrody.

Dziękujemy, że jesteście z nami! #razemsmakujelepiej

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację