Dominik "fanatyk" Barkiet rozstaje się z Wisłą All in! Games

Przed nadchodzącym wielkimi krokami sezonem rozgrywkowym nasz skład CS:GO przechodzi zmianę personalną. Barw Białej Gwiazdy nie będzie reprezentować już Dominik „fanatyk” Barkiet, który zasilił szeregi zespołu na początku kwietnia.


  • 01.08.2020r.
  • Redakcja

Barkiet dołączył do drużyny na początku kwietnia bieżącego roku, biorąc uprzednio udział w procesie testów nadzorowanych przez szkoleniowca, Mariusza „Loorda” Cybulskiego. Z „fanatykiem” na pokładzie krakowska drużyna zdołała dotrzeć do fazy pucharowej ESL Mistrzostw Polski, a także zaznaczyć swoją obecność na europejskiej mapie rozgrywek, występując m.in. w ESEA MDL czy LOOT.BET.

„Chciałbym bardzo podziękować „fanatykowi” za wspólny okres gry. Już od samego początku Dominik musiał odnaleźć się na najwyższym krajowym szczeblu, co na pewno nie było dla niego łatwym wyzwaniem. Ciężką pracą i ambicją pokazał jednak, że jest wartościowym zawodnikiem, którego czeka jeszcze długa i owocna kariera” - podsumował Grzegorz „SZPERO” Dziamałek, kapitan drużyny.

„Po zakończeniu sezonu przyszedł jednak czas na podsumowania i razem z całym zespołem uznaliśmy, że potrzebujemy zmian. „fanatyk” nie do końca bowiem wpasował się w powierzoną mu rolę. Jesteśmy jednak przekonani, że nadchodząca roszada znacząco przyczyni się do poprawy naszej gry, a w efekcie również wyników osiąganych na krajowym i międzynarodowym szczeblu” - dodał.

Następca Dominika „fanatyk” Barkieta zostanie ogłoszony na początku przyszłego tygodnia. Już w odświeżonym składzie nasz zespół CS:GO przystąpi do treningów na obozie przygotowawczym.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację