Hebert wypożyczony do Wisły Kraków

W rundzie wiosennej barwy klubu z Reymonta reprezentował będzie Hebert, który dołączy do ekipy Białej Gwiazdy na okres sześciu miesięcy na zasadzie wypożyczenia.


  • 18.01.2020r.
  • Redakcja
  • 400mm.pl

Hebert Silva Santos urodził się 23 maja 1991 roku w Barra Mansa. Od małego uparcie dążył do realizacji swojego marzenia o byciu profesjonalnym piłkarzem, występując w młodzieżowych drużynach Volta Redonda, Gremio Barueri, Ponte Preta i Vasco da Gama. W wieku 19 lat wyjechał z Brazylii i przez kolejne dwa sezony grał w Vasco da Gama Atlético Clube, by następnie przenieść się do CD Trofense oraz S.C. Braga, gdzie występował głównie w zespole rezerw, odnotowując dwa występy z pierwszą drużyną w najwyższej lidze rozgrywkowej w Portugalii.

Nie będzie to pierwsze spotkanie Heberta z polską piłką, ponieważ w kraju nad Wisłą wylądował już w 2014 roku, kiedy to początkowo na zasadzie wypożyczenia, a następnie transferu definitywnego związał się z gliwickim Piastem, w barwach którego rozegrał 121 spotkań, notując przy okazji 7 trafień. Ostatnie dwa lata spędził w japońskim JEF Utd. Chiba.

Witamy na pokładzie i życzymy powodzenia!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację