Informacje dla posiadaczy karnetów Sezon 2022/2023 i Wiosna 2023

Inauguracja piłkarskiej wiosny przy R22 zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym przedstawiamy szczegółowe informacje dla karnetowiczów, którzy chcą dopingować drużynę Białej Gwiazdy z wysokości trybun.


  • 02.02.2023r.
  • Redakcja

W związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie - związane z planowanym przeprowadzeniem III Igrzysk Europejskich, które na przełomie czerwca i lipca 2023 roku odbędą się w Krakowie i w Małopolsce - organizacja dnia meczowego w dotychczasowej formule stała się niemożliwa ze względu na wyłączenie z użytkowania poszczególnych trybun. Klub złożył wszelką potrzebną dokumentację w celu zapewnienia kibicom jak największej liczby dostępnych aktualnie miejsc obejmujących sektory E11-E16 oraz trybunę C. Aktualnie oczekujemy na pozytywne rozpatrzenie złożonych dokumentów. Ograniczona dostępność trybun wiąże się ze zmianą dotychczasowego miejsca przez część karnetowiczów.

W piątek 3 lutego 2023 roku o godzinie 11.00 wystartuje I tura wyboru nowego miejsca, która potrwa do niedzieli 5 lutego 2023 roku do godziny 9.59. Dotyczy ona osób posiadających abonamenty na sektory A21, E23, E24 i H23, które mogą wybierać dostępne miejsca na sektorach E11-E16 oraz na trybunie C.  

Z kolei II tura wyboru nowego miejsca, która wystartuje w niedzielę 5 lutego 2023 roku o godzinie 10.00 i potrwa do wtorku 7 lutego 2023 roku do godziny 13.00, obejmować będzie posiadaczy karnetów na sektory A11, A22, A23, E21, E22, E25, E26 oraz H22. Osoby te również będą mogły wybrać dostępne miejsca na sektorach E11-E16 oraz na trybunie C. Ponadto w poniedziałek 6 lutego 2023 roku od godziny 11.00 swoje nowe miejsca będą mogli wybierać karnetowicze z sektora D.

Po otrzymaniu wszelkich niezbędnych zgód i pozytywnej odpowiedzi na złożone dokumenty do sprzedaży trafią karnety Wiosna 2023 oraz bilety na mecz z Resovią Rzeszów. Rozpoczęcie ich dystrybucji planowane jest na wtorek 7 lutego 2023 roku i obejmować będzie wyłącznie dostępne miejsca na trybunie C.

W związku z organizacją meczów domowych dojście do sektorów E11-E16 odbywać się będzie poprzez kołowroty usytuowane przy trybunie F oraz sektorze G1. Prace remontowe uniemożliwiają korzystanie przez kibiców z holów wewnętrznych trybuny E wraz z umiejscowionym tam zapleczem sanitarno-gastronomicznym, które tymczasowo zlokalizowane zostaną przy kołowrotach od strony Alei 3-ego Maja oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Official Fanshop od strony ulicy Reymonta. Dodatkowo na trybunie E do dyspozycji fanów znajdzie się sześć mniejszych punktów cateringowych.

Przypominamy, że wejście na trybunę C odbywać się będzie w sposób niezmieniony, a kibice będę mogli z umiejscowionego w jej wnętrzu zaplecza sanitarno-gastronomicznego.

Karnetowiczu! Pamiętaj o zmianie miejsca, które będzie gwarancją uczestnictwa w domowych meczach Wisły Kraków.

Karnetowiczów z Sektorów Maxfliz VIP Gold i ORLEN OIL Silver, którzy nie otrzymali informacji na temat nowego miejsca, prosimy o kontakt pod adresem: [email protected]

W związku z brakiem dostępności trybuny zachodniej sprzedaż biletów VIP w rundzie wiosennej 2023 nie będzie prowadzona.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV