Kolar: Wykorzystaliśmy szansę

Wiślacy po zaciętym i pełnym ostrej gry meczu pokonali zespół Korony Kielce 1:0. Jedyna bramka w tym spotkaniu padła po rzucie karnym. Pewnym strzałem z jedenastego metra bramkarza gości pokonał Marko Kolar, który tak ocenił piątkowe spotkanie.


  • 11.05.2019r.
  • Kamil Cyrek
  • Przemysław Marczewski

„To był dla nas bardzo trudny mecz, ale to właśnie w takich spotkaniach musimy pokazywać swoją wartość i je wygrywać. W tym sezonie zdarzało nam się przegrać podobne rywalizacje, na całe szczęście dziś zwyciężyliśmy” - podsumował napastnik.


Piątkowy mecz był pełen zaciętości i walki. Potwierdza to chociażby liczba żółtych kartek pokazanych przez arbitra nadzorującego przebieg zawodów. „Mieliśmy dużo problemów z walką w pierwszej połowie, w drugiej wyglądało to już trochę lepiej. Korona bezustannie atakowała, ale to my mieliśmy tę jedną szansę i ją wykorzystaliśmy” - ocenił Chorwat.


Marko Kolar wystąpił dziś na prawej pomocy. Nie jest to jego nominalna pozycja. Mimo to, był dziś aktywny w ofensywie, jak i defensywie. Czy taka była taktyka na dzisiejszy mecz? „Trener wymaga ode mnie powrotów do defensywy, gdy gram na tej pozycji. Robię to, czego trener ode mnie oczekuje. Mieliśmy co prawda jeszcze jeden czy dwa ataki, które mogliśmy lepiej wykorzystać” - zakończył wypowiedź Kolar.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację