Koszulka Retro dostępna on-line!

Wiślacka koszulka retro, która dostępna była w ramach preorderu, okazała się strzałem w dziesiątkę! Limitowana edycja 484 sztuk koszulek znalazła nabywców w nieco ponad 10 dni, ale wszyscy ci, którzy nie zdążyli jej zakupić mają okazję zrobić to zarówno stacjonarnie, jak i on-line.


  • 16.12.2019r.
  • Redakcja

Ta wyjątkowa koszulka zaprojektowana została przez kibica dla kibiców. Tym razem do sprzedaży trafia produkt w iście oldschoolowym klimacie. Autor nawiązał do wiślackich trykotów z przeszłości, czego dowodem może być charakterystyczny kołnierzyk w serek czy delikatne pionowe paski. Prezentowany t-shirt został wykonany z najwyższej jakości bawełny, dzięki czemu można mieć wrażenie, że faktycznie mamy do czynienia z koszulką sprzed lat.

Koszulka retro jest także znakomitym pomysłem na świąteczny prezent. Wszystko przez to, że została zapakowana w stylowe pudełko. Koszulka dostępna jest TUTAJ.

UWAGA: Prezentowany produkt różni się od koszulki dostępnej w preorderze: brak nadruku na plecach oraz certyfikatu z numerem koszulki.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację