LV Bet Partnerem Medialnym zgrupowania Wiślaków w Belek

LV Bet Zakłady Bukmacherskie - legalny Bukmacher, dynamicznie rozwijająca się firma, będącą jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce i poza granicami - zdecydowała się jeszcze mocniej zaakcentować współpracę z Wisłą Kraków, zostając Partnerem Medialnym zgrupowania Białej Gwiazdy w Belek. Obóz przygotowawczy podopiecznych trenera Adriána Guľi odbędzie się w dniach 15-27 stycznia.

 


  • 13.01.2022r.
  • Redakcja

Współpraca między Wisłą a LV BET trwa od 2017 roku, aktualna umowa wygasa w 2025 roku. Warto zaznaczyć, że Sponsor Klubu aktywnie włącza się w różne inicjatywy, wspierając także inne sekcje występujące pod egidą Białej Gwiazdy - sekcji Amp Futbolu, Blind Footballu i Wisłę All in! Games Kraków.

Zgrupowanie w Turcji to niezwykle ważny etap przygotowań Wiślaków do dalszej części sezonu, dlatego naszej ekipy medialnej nie może zabraknąć podczas codziennych zajęć Białej Gwiazdy. Drużyna stacjonować będzie w hotelu IC Santai Family Resort, który zapewni jej także odpowiednią infrastrukturę sportową.

„Przerwa w rozgrywkach ligowych sprawiła, że sympatykom 13-krotnego mistrza Polski niezwykle brakuje boiskowych emocji. Rozbrat z Ekstraklasą i z meczami Wiślaków potrwa do początku lutego, dlatego zależy nam na tym, aby zapewnić naszym sympatykom odpowiednie relacje z Turcji, pełne wartościowych treści audiowizualnych. Z pomocą w realizacji tego przedsięwzięcia pospieszył LV BET, zostając Partnerem Medialnym obozu, za co bardzo im dziękujemy” - powiedział Dawid Błaszczykowski, Prezes TS Wisła Kraków SA.

„Wisła Kraków to jeden z największych klubów w Polsce, który jednocześnie posiada ogromną bazę fantastycznych kibiców. Właśnie z myślą o nich zdecydowaliśmy się zostać Patronem Medialnym obozu przygotowawczego Białej Gwiazdy przed rundą wiosenną - chcemy, by fani mogli być blisko drużyny nawet mimo tego, że fizycznie będą kilkaset czy kilka tysięcy kilometrów dalej. Wszak wszyscy chcielibyśmy być naocznymi świadkami tego, jak na zgrupowaniu buduje się ten legendarny już „team spirit” i tworzy się drużyna zdolna do wielkich rzeczy” - dodał Rafał Wójtowicz, Prezes LV BET.

Logo Partnera Medialnego obozu oraz belka reklamowa widoczne będą m.in. na materiałach filmowych i fotograficznych, a także na strojach ekipy medialnej obsługującej zgrupowanie.

Dziękujemy za wsparcie!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV