LV BET Sponsorem Meczu #WISWAR

Zakończenie sezonu 2021/2022 piłkarskich rozgrywek przy Reymonta w doborowym towarzystwie Sponsora Meczu - firmy LV BET. Mamy przyjemność oficjalnie ogłosić, że firma bukmacherska w szczególny sposób zaangażuje się w spotkanie Białej Gwiazdy z Wartą Poznań rozgrywane w ramach 34. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy. Z tego też powodu logo LV BET znajdzie się w komunikacji klubu poświęconej temu starciu i jeszcze mocniej zostanie wyeksponowane w przestrzeni stadionowej. 


  • 13.05.2022r.
  • Redakcja

LV BET to rozpoznwalna rynku bukmacherskim marka, która do grona współpracujących z Wisłą Kraków firma dołączyła w 2017 roku. Zaangażowanie Sponsora w życie Białej Gwiazdy nie sprowadza się jedynie do pierwszej drużyny, ale swoim zasięgiem obejmuje również inne sekcje - esportową, a także blindfootballową.

Firma LV BET jest rekordzistą jeśli chodzi o tytuły Sponsora Meczu - już po raz piąty w tym sezonie w sposób szczególny obejmuje swoim patronatem ligowe spotkanie Wiślaków. Z tego też powodu logo firmy wyeksponowane zostanie w komunikacji klubu poświęconej najbliższej rywalizacji, a także w przestrzeni stadionowej. Już teraz zapraszamy na profile naszego Sponsora, gdzie czekać będą na Was dedykowane konkursy. Zaglądajcie na Facebooka i na Twittera.

Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV