LV BET wspiera mecz charytatywny!

Sponsor Główny Białej Gwiazdy zdecydował się przyłączyć do organizacji meczu charytatywnego z udziałem pierwszej drużyny, Oldbojów Wisły Kraków oraz Legend i Przyjaciół klubu! Zakłady bukmacherskie LV BET oficjalnie zostały sponsorem piątkowego wydarzenia.


  • 08.10.2019r.
  • Redakcja

W piątkowy wieczór o godzinie 18.00 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana rozegrane zostaną dwa spotkania, z których każde trwać będzie 60 minut (2x30 minut). Jedną z drużyn biorących udział będą pomysłodawcy wydarzenia - zespół Oldbojów Wisły Kraków. Do udziału w meczu zaproszeni zostali także obecni piłkarze Białej Gwiazdy, a także przyjaciele Klubu, mający go w swoim sercu. Swoją obecność na ten moment potwierdzili, m.in.: Marcin Baszczyński, Piotr Brożek, Tomasz Dziubiński, Henryk Kasperczak, Kazimierz Kmiecik, Kamil Kosowski, Radosław Majdan, Olgierd Moskalewicz, Artur Sarnat, Mirosław Szymkowiak, Marek Zieńczuk i Maciej Żurawski.

Idea rozegrania meczu, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na rehabilitację żony Zbyszka Woźniaka wieloletniego masażysty Białej Gwiazdy, zrodziła się z inicjatywy Oldbojów Wisły Kraków. Wspierając organizację tego wydarzenia, LV BET pokazuje, że ich działania wykraczają poza zwykłe obowiązki sponsorskie i zachęca do tego, aby pomagać.

Wejściówki na ten mecz dostępne są na miejsca w sektorach E11-E16 w jednej kategorii cenowej - 10 zł. Do zakupu biletów nie jest wymagana Karta Kibica. Podczas wydarzenia prowadzona będzie zbiórka do puszek. Całkowity dochód z tego spotkania zostanie przeznaczony na wsparcie procesu rehabilitacji.

Partnerami spotkania są: Miasto Kraków, Fundacja „ReymonTTa22” oraz Stowarzyszenie Socios Wisła Kraków.

Tym, którzy nie mogą pojawić się w piątek przy Reymonta, a chcieliby pomóc, udostępniamy numer konta bankowego Fundacji „Słoneczko”, na które można dokonywać wpłat:
Fundacja Osób niepełnosprawnych "Słoneczko"
Numer rachunku: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
Tytułem: 23/E Iwona Englert-Woźniak
(tytuł przelewu jest bardzo ważny!)

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację