MAXIMUS s.c. Oficjalnym Partnerem Wisły Kraków

Z nadejściem nowego roku grono Oficjalnych Partnerów Białej Gwiazdy wzbogaciło się o nowego członka, którym została firma MAXIMUS s.c. udostępniająca Wiślakom mobilną kriokomorę, która już od roku pomaga zawodnikom w poprawie kondycji oraz regeneracji organizmów, stanowiąc skuteczną formę odnowy biologicznej.

 


  • 15.01.2021r.
  • Redakcja

W styczniu 2020 roku piłkarze krakowskiej Wisły, dzięki staraniom naszego kapitana i uprzejmości firmy MAXIMUS s.c. przy udziale Messer Polska, zyskali możliwość korzystania z zabiegów w kriokomorze, co przyczyniło się do poprawy formy fizycznej całego zespołu. Od tamtego czasu zabiegi krioterapii ogólnoustrojowej wielokrotnie pomagały w przyśpieszeniu procesu regeneracji ich organizmów, stanowiąc ważny element procesu treningowego.

Firma MAXIMUS s.c w dalszym ciągu zdecydowała się wspierać nasz zespół w osiągnieciu sukcesu sportowego i na mocy nowej umowy Wiślacy nadal będą mieli dostęp do mobilnej kriokomory, czerpiąc korzyści z dobroczynnego wpływu  terapii na ich organizmy.

Nowy Oficjalny Partner Wisły Kraków jest producentem wyrobów i urządzeń  medycznych wyróżniających się na tle konkurencji wysoką jakością oraz innowacyjnością, które zamknięte w stylowej nowoczesnej obudowie dodają walorów estetycznych. Firma specjalizuje się w produkcji kriokomór i innych urządzeń do rehabilitacji, mebli medycznych oraz gabinetowych. Dodatkowo w czasach pandemii, mająca swoją siedzibę w Szczecinie oraz Wołowie firma MAXIMUS s.c. zaopatruje placówki medyczne oraz samorządowe w kabiny dezynfekcji i urządzenia do dezynfekcji dokumentów zapewniając im bezpieczeństwo sanitarne.

Mobilna kriokomora stacjonująca obecnie w Myślenicach firmy MAXIMUS s.c. wspierała proces regeneracji polskiej reprezentacji podczas zgrupowania i turnieju Mistrzostw Europy we Francji w 2016.

Więcej informacji o naszym nowym Partnerze - TUTAJ.

Witamy w Wiślackiej Rodzinie!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV