Mecze z udziałem Wisły Kraków w TVP!

Mecze z udziałem Białej Gwiazdy w ramach poprzedniej edycji rozgrywek cieszyły się ogromnym zainteresowaniem fanów nie tylko pod Wawelem, ale i w całej Polsce. Nikogo zatem nie dziwi fakt, że spotkania podopiecznych trenera Macieja Stolarczyka rozgrywane w ramach 1. i 3. kolejki Ekstraklasy będą transmitowane w TVP!


  • 12.06.2019r.
  • Redakcja
  • Przemysław Marczewski

W poprzednim sezonie to właśnie Wisła Kraków była najbardziej medialnym klubem spośród wszystkich drużyn występujących w Ekstraklasie. Tego sukcesu nie byłoby, gdyby nie zasługująca na pochwałę postawa piłkarzy, ale i kibiców Białej Gwiazdy, którzy udowodnili jak bardzo ważna jest dla nich Wisła. Wierzymy, że również w nadchodzącym sezonie sympatycy 13-krotnego mistrza Polski pokażą, który klub ma najlepszych fanów w Polsce!

W pierwszej kolejce Wisła Kraków zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Spotkanie to odbędzie się w sobotę 20 lipca o godz. 17.30 przy Reymonta 22. Z kolei w poniedziałek 5 sierpnia o godz. 18.00, w ramach 3. serii gier, Wiślacy podejmą na własnym obiekcie zespół Górnika Zabrze.

Mecze Wisły, które będą transmitowane w Telewizji Polskiej, z pewnością sprawią, że większa liczba kibiców w całym kraju będzie mogła zobaczyć naszych zawodników w akcji. To także doskonała okazja dla sponsorów i dla partnerów do ekspozycji ich logotypów oraz produktów, co przekłada się na zainteresowanie daną marką i wpływa na ich wartość mediową. Właśnie z tą myślą przygotowaliśmy specjalne pakiety sponsorskie (w celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży).

Wszystkich głodnych sportowych emocji zachęcamy do tego, by pojawić się na stadionie i z całych sił dopingować Wiślaków zarówno w tych, jak i w pozostałych potyczkach!

Do zobaczenia przy R22!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację